HABERLER

Resim

Forum tekrardan kullanıma açılmıştır. Özel mesajlaşma kapatılmıştır. Koleksiyon konusu haricinde, şahsi yorumlar içeren mesajlar, kimin haklı olup olmadığına bakılmaksızın DERHAL SİLİNECEKTİR ! Foruma gönderilen her mesaj anında kontrol edilememektedir. Silinmesini istediğiniz, sizce uygun olmayan mesajları yöneticiye bildirmek için her mesajın üstünde, sağ tarafta bulunan DİKKAT işaretini tıklamanız yeterlidir.

Anadolu Nümismatik Forumu, Osmanlı Nümismatik tarafından idare edilmektedir. Ana web adresimiz http://www.osmanliparalari.com 'dur

Parma nümizmatik dükkan

Parma nümizmatik dükkan

Mesajgönderen efeler1971 » Prş May 31, 2012 11:12 am

Merhaba, nümizmatik dükkanlar kısmına yazacaktım ama kilitliydi. Yolu kuzey İtalya' ya düşecekler için bir nümizmatik dükkan önereceğim. İtalya, Parma' da Correggio' nun eşşiz fresklerinin bulunduğu Camera di San Paolo (della Badessa)' nun giriş kapısının hemen solunda benim de bir raffaello 500.000 lire almış olduğum fiyatları iyi olan (2010 yılı için) bir nümizmatik dükkan var. Eski kitaplar da var ama benim ilgimi çekmediği için ilgilenmemiştim. O sıralar foruma üye olmuş olsaydım eğer dükkanın fotoğrafını çekerdim. Dediğim gibi yolu kuzey İtalya' dan (Parma) geçecekler için (Milano' ya da yakın sayılabilir) bir alternatif. Dükkana bakıp geçmeyin mutlaka della Badessa yı da görün. Bizim 6 ve 7. emisyondan banknotlar görünce çok şaşırmıştım ama koleksiyon tutkusu her açıdan global
efeler1971
Isınma Turlarında
Isınma Turlarında

Dön Yabancı Kağıt ve Madeni Paralar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir