HABERLER

Resim

Forum tekrardan kullanıma açılmıştır. Özel mesajlaşma kapatılmıştır. Koleksiyon konusu haricinde, şahsi yorumlar içeren mesajlar, kimin haklı olup olmadığına bakılmaksızın DERHAL SİLİNECEKTİR ! Foruma gönderilen her mesaj anında kontrol edilememektedir. Silinmesini istediğiniz, sizce uygun olmayan mesajları yöneticiye bildirmek için her mesajın üstünde, sağ tarafta bulunan DİKKAT işaretini tıklamanız yeterlidir.

Anadolu Nümismatik Forumu, Osmanlı Nümismatik tarafından idare edilmektedir. Ana web adresimiz http://www.osmanliparalari.com 'dur

Retro Oyun

Yukarıdaki kategorilerden hiç birine uymayan koleksiyon mesajlarınızı buraya gönderebilirsiniz.

Retro Oyun

Mesajgönderen tolgaceng » Pzr May 14, 2017 7:22 am

Para koleksiyonuma ek olarak retro oyun da toplamaktayım. Şu an retro oyun koleksiyonum çok küçük, yalnızca birkaç parçadan ibaret. Bugün mahallemizde ikinci el eşya satışı (garage sale) vardı. Bunları orda bulup 10 dolara satın aldım.
Eklentiler
retro2.jpg
tolgaceng
Forum Alışkanlık Yaptı
Forum Alışkanlık Yaptı

Re: Retro Oyun

Mesajgönderen Aydin35 » Pzr May 14, 2017 11:17 pm

Güzel. Benim icinde nostalji oldu. 1980-82 yillarinda ciraklik paramla alip oynamistim.
Yanilmiyorsam, tane yeni fiyati Almanyada 50 - 100 Mark arasiydi.
Aydin35
(Çil) Koleksiyoner
(Çil) Koleksiyoner

Re: Retro Oyun

Mesajgönderen Firavun » Pzt May 15, 2017 1:24 am

Ya aklıma atarilere taktığımız kasetler geldi. Arada çalışmazdılar çıkarıp üflerdik belki tozlanmıştır diye :D. Güzel günlerdi ama özlüyorum o günleri. :)
"Muhacirler kaybedilmiş topraklarımızın aziz hatıralarıdır..." Kemal Atatürk
Firavun
(Çil) Koleksiyoner
(Çil) Koleksiyoner

Dön Diğer Koleksiyonlar.

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir