HABERLER

Resim

Forum tekrardan kullanıma açılmıştır. Özel mesajlaşma kapatılmıştır. Koleksiyon konusu haricinde, şahsi yorumlar içeren mesajlar, kimin haklı olup olmadığına bakılmaksızın DERHAL SİLİNECEKTİR ! Foruma gönderilen her mesaj anında kontrol edilememektedir. Silinmesini istediğiniz, sizce uygun olmayan mesajları yöneticiye bildirmek için her mesajın üstünde, sağ tarafta bulunan DİKKAT işaretini tıklamanız yeterlidir.

Anadolu Nümismatik Forumu, Osmanlı Nümismatik tarafından idare edilmektedir. Ana web adresimiz http://www.osmanliparalari.com 'dur

Türkiye Jokey Kulübü ve atçılığa ait koleksiyon ürünleri..

Yukarıdaki kategorilerden hiç birine uymayan koleksiyon mesajlarınızı buraya gönderebilirsiniz.

Türkiye Jokey Kulübü ve atçılığa ait koleksiyon ürünleri..

Mesajgönderen teknokrat » Sal Mar 11, 2008 9:33 pm

Türkiye Jokey Kulübü ve atçılığa ait koleksiyon ürünlerini biriktiriyorum..

Elinde ; Pedigri (At künyesi veya kimliği) , nal , mahmuz , kırbaç , Kupa v.s. objeler , Türkiye Jokey Kulübü ganyan oyunlarında kullanılmamış veya kullanılmış kuponlar , pullar, siyah-beyaz at ve tay fotoğrafları , Jokeylerin kupa törenleri fotoğrafları , Foto-Finish Resimleri v.s. koleksiyon ürünleri ile ilgilenmekteyim..

Benim gibi ilgisi olan koleksiyoner arkadaşlarım da en azından bu başlık altında resim ve fotoğraflarını paylaşırlarsa mutlu olacağım..

Bu tür ürünler elinde olan arkadaşlar satmak isterlerse bana mesaj gönderebilirler..

Hepinize Saygılar ve Sevgiler....
TEKNOKRAT
teknokrat
(ÇT) Koleksiyoner
(ÇT) Koleksiyoner

Re: Türkiye Jokey Kulübü ve atçılığa ait koleksiyon ürünleri..

Mesajgönderen teknokrat » Cmt Mar 15, 2008 3:27 am

İlginize teşekkür ederim,sayın btasgın.

Açıklama: 72.Gazi Koşusunu 1998 yılında Sayın Ahmet Kavran'ın sahibi olduğu Kavranhan adlı İngiliz atıyla jokey Fuat Çakar 2.27.96'lık bir dereceyle kazandı.

Bahsettiğiniz rozette T.J.K. tarafından o günün anısına gelen yarışseverlere satılmıştır..Güzel bir atçılık koleksiyonu objesidir..
teknokrat
(ÇT) Koleksiyoner
(ÇT) Koleksiyoner

Re: Türkiye Jokey Kulübü ve atçılığa ait koleksiyon ürünleri..

Mesajgönderen mamatikoleksiyon » Pzr Nis 18, 2010 11:17 am

Merhabalar

Atçılıkla ilgili elimde bazı kitaplar var:
- ATÇILIK –1996 YILI KADRO FAZLASI ARAP ATI SATIŞ KATALOĞU
- ATÇILIK – TÜRK SOYKÜTÜĞÜ – 1994 –T.J.K. 280 S.

- ATÇILIK – AT YARIŞLARI BEYNELMİLEL KURALLARI – 44 S.

ATÇILIK – 1993 YEARLING VE İDMANDA AT SATIŞLARI - 45 S.

ATÇILIK – YARIŞ VE YETİŞTİRİCİLİK’ 84 – T.J.K. 176 S.

ATÇILIK – ARABIAN OF THE TURKISH NATION STUDS – 16 S.

ATÇILIK – YARIŞ VE YETİŞTİRİCİLİK – OCAK/1957 – 1979 – 1980 – 1985 – 1991 – TOPLAM 5 SAYI

İlgilenirseniz:
www.mamatikoleksiyon.com'dan bakabilir/bana mesaj atabilirsiniz
mamati
mamatikoleksiyon

Dön Diğer Koleksiyonlar.

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir