HABERLER

Resim

Forum tekrardan kullanıma açılmıştır. Özel mesajlaşma kapatılmıştır. Koleksiyon konusu haricinde, şahsi yorumlar içeren mesajlar, kimin haklı olup olmadığına bakılmaksızın DERHAL SİLİNECEKTİR ! Foruma gönderilen her mesaj anında kontrol edilememektedir. Silinmesini istediğiniz, sizce uygun olmayan mesajları yöneticiye bildirmek için her mesajın üstünde, sağ tarafta bulunan DİKKAT işaretini tıklamanız yeterlidir.

Anadolu Nümismatik Forumu, Osmanlı Nümismatik tarafından idare edilmektedir. Ana web adresimiz http://www.osmanliparalari.com 'dur

Traş bıçağı ve etiket

Yukarıdaki kategorilerden hiç birine uymayan koleksiyon mesajlarınızı buraya gönderebilirsiniz.

Traş bıçağı ve etiket

Mesajgönderen kaanuslu » Prş Şub 02, 2006 6:29 pm

Aranızda Türk şirketi etiketleri, Türk banka çekleri ve jilet koleksiyonu yapan varsa haber versin. Elimdeki fazlaları takas edebiliriz.
kaanuslu
Admin
Admin

Mesajgönderen Misafir » Sal Şub 07, 2006 6:40 pm

Selam ,

İki üç gün önce televizyonda haberlere konu oldu izlediniz mi bilmiyorum koleksiyoncunun ismini hatırlayamıyorum ama Discovery Canal dan çekim yapmaya Türkiyeye geldiler...

Adamın 3500 çeşit jilet koleksiyonu varmış...Tabi sadece jilet değil eski tıraş aletleri vb...

En eski jiletin 120 yıllık olması beni şaşırttı...Ben jilet bıcağının 1800 yıllara kadar gittiğini bilmiyordum...

Sayın Kaan Bey , tanıdığım birisinde bir miktar jilet var....Eğer ilgilenirseniz ,sizin için marka ve fiyat olarak öğrenebilirim...
Misafir

Mesajgönderen eskici » Sal Şub 07, 2006 6:45 pm

Bu arada ben eskici , login olduğum halde niye misafir olarak çıktığını anlayamadım.....
eskici
Forum Alışkanlık Yaptı
Forum Alışkanlık Yaptı

Mesajgönderen kaanuslu » Sal Şub 07, 2006 10:24 pm

Ben sadece ambalajı içinde tıraş bıçağı koleksiyonu yapıyoru. Tanıdığınızdaki jiletlerin kaç değişik tip olduğunda belirtirseniz memnun olurum. Bana e-mail adresimden ulaşabilirsiniz ( info@osmanliparalari.com )
kaanuslu
Admin
Admin

Mesajgönderen knunty » Çrş Mar 14, 2007 2:45 am

Sanıyorum sevgili patronumuz çek koleksiyonundan biraz soğudu. Bunda biraz benim de kabahatim olduğunu düşünüyorum. Önüne 30,000 adet çek koymamalıydım galiba. :evil: Şaka bir yana İngiltere'de jiletlerle ilgili bir katalog çıktığını duydum fakat internette ayrıntılı bilgiye ulaşamadım. Bu konuda bilgisi olan var mı acaba?
--------------------------------------------------
Forumun Çaylağı ve Emektar Moderatörü
--------------------------------------------------
knunty
Moderatör
Moderatör

Mesajgönderen kaanuslu » Çrş Mar 14, 2007 9:07 am

Biraz fazla dağıldığımı görerek, yaklaşık 185 parçalı jilet koleksiyonumu Ebay'de satışa sundum.

http://search.ebay.com/_W0QQsassZreunio ... ooZ1QQrdZ0?

Çek ise devam ediyor.

NOT: 30000 parçalık lotlar ile ilgilenmiyorum . :wall:
kaanuslu
Admin
Admin

Mesajgönderen yud » Prş Eyl 13, 2007 5:50 pm

Kaan Bey biraz geç kalmışım tabii ama piyasa bilgisi olması açısından soruyorum. Koleksiyonunuz kaça gitti? ( biraz değil bayağı geç kalmışım :) )
yud
Isınma Turlarında
Isınma Turlarında

Mesajgönderen kaanuslu » Prş Eyl 13, 2007 8:10 pm

200 dolar civarında bir fiyata gitti sanırım.
kaanuslu
Admin
Admin

Re: Traş bıçağı ve etiket

Mesajgönderen guven_hg » Çrş Kas 07, 2012 2:57 am

kaan bey bu jilet koleksiyonunu adet şeklindemi yapılmalı paket (5li) şeklindemi yapılması daha doğrudur, bende 90 adet tek jilet var, yanlışmı sizce
guven_hg
Hoşgeldiniz
Hoşgeldiniz

Dön Diğer Koleksiyonlar.

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir