HABERLER

Resim

Forum tekrardan kullanıma açılmıştır. Özel mesajlaşma kapatılmıştır. Koleksiyon konusu haricinde, şahsi yorumlar içeren mesajlar, kimin haklı olup olmadığına bakılmaksızın DERHAL SİLİNECEKTİR ! Foruma gönderilen her mesaj anında kontrol edilememektedir. Silinmesini istediğiniz, sizce uygun olmayan mesajları yöneticiye bildirmek için her mesajın üstünde, sağ tarafta bulunan DİKKAT işaretini tıklamanız yeterlidir.

Anadolu Nümismatik Forumu, Osmanlı Nümismatik tarafından idare edilmektedir. Ana web adresimiz http://www.osmanliparalari.com 'dur

Magic The Gathering

Yukarıdaki kategorilerden hiç birine uymayan koleksiyon mesajlarınızı buraya gönderebilirsiniz.

Magic The Gathering

Mesajgönderen harun » Prş Nis 13, 2006 10:04 pm

4th edition
Red, Black, White, Blue, Green, Artifact, Silver ve Colorless
Olmak üzere her çeşit Magic The Gathering elimde fazla olarak bulunmaktadır.

Ayrıca elinde 4th edition ve limited edition RED yada Artifact tek manaya açılan instant veya creature lar olan varsa görüşelim.

Bana bu foruma üye olup, özel mesaj yada e-mail gönderebilirsiniz. yada bu başlıga reply yapmanız yeterli.

HaRun

Not: Özellikle 4th edition yani altında yazan tarih 1995 olan tüm RED magic ler ile ilgileniyorum. Kenar Çerçevesi siyah değil Beyaz olan RED diğer editionlar ilede ilgileniyorum.
harun

Mesajgönderen ganzilis » Cum Haz 16, 2006 11:44 pm

Harun Bey merhaba,
bu konu hakkında hiç bir bilgimiz yok,sanırım pek çok arkadaşın da yoktur.Bu konu hakkında müsait bir zamanınızda kabaca da olsa bize bilgi verirseniz mutlu oluruz saygılar
ganzilis
resmi koleksiyoner
resmi koleksiyoner

Mesajgönderen ferhatsah » Cum Nis 13, 2007 10:27 am

merhabalar

benim elidmde zamanında hediye olarak gelen iki desta seklinde magic kartları var.
ön tarafında
MAGIC THE GATHERING
DECKMASTER yazıyor ve 5 adet renkli top yada nokta var
kenarlarında kırmızı noktalar var

arka yuzdeki karakterlerin en altında 1996 Wizards of the coast,Inc yazıyor.

bilgi verirsen sevinirim

Saygılarımla
ferhatsah
Hoşgeldiniz
Hoşgeldiniz

Re: Magic The Gathering

Mesajgönderen mfkaragul » Pzt Ağu 16, 2010 12:31 pm

Elimde 4th Ed. Red kartlar var. İlgilenen olursa görüşebiliriz.
mfkaragul

Dön Diğer Koleksiyonlar.

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir