HABERLER

Resim

Forum tekrardan kullanıma açılmıştır. Özel mesajlaşma kapatılmıştır. Koleksiyon konusu haricinde, şahsi yorumlar içeren mesajlar, kimin haklı olup olmadığına bakılmaksızın DERHAL SİLİNECEKTİR ! Foruma gönderilen her mesaj anında kontrol edilememektedir. Silinmesini istediğiniz, sizce uygun olmayan mesajları yöneticiye bildirmek için her mesajın üstünde, sağ tarafta bulunan DİKKAT işaretini tıklamanız yeterlidir.

Anadolu Nümismatik Forumu, Osmanlı Nümismatik tarafından idare edilmektedir. Ana web adresimiz http://www.osmanliparalari.com 'dur

Arkeoloji ile ilgili filmler

:!: :!: :!: SİYASİ İÇERİKLİ, PROVOKATİF veya BİR ÜYE İLE İLGİLİ DOĞRUDAN HEDEF ALICI MESAJLAR ANINDA SİLİNECEKTİR. BU ŞEKİLDE MESAJ GÖNDERENLERİN ÜYELİĞİ İPTAL EDİLECEKTİR. :!: :!: :!:
Forum kuralları
:!: :!: :!: SİYASİ İÇERİKLİ, PROVOKATİF veya BİR ÜYE İLE İLGİLİ DOĞRUDAN HEDEF ALICI MESAJLAR ANINDA SİLİNECEKTİR. BU ŞEKİLDE MESAJ GÖNDERENLERİN ÜYELİĞİ İPTAL EDİLECEKTİR. :!: :!: :!:

Arkeoloji ile ilgili filmler

Mesajgönderen kaanuslu » Pzr Oca 23, 2011 3:15 pm

http://www.archaeoport.com/?&Bid=509988

Arkeoloji ile ilgili pek bilgi yanında filmlerin de bulunduğu sitede Sultan Abdülhamid'in cenaze törenin restore edilmiş filmi ilginize çekebilir.
kaanuslu
Admin
Admin

Re: Arkeoloji ile ilgili filmler

Mesajgönderen NOBILITAS » Pzr Oca 23, 2011 3:57 pm

Teşekkürler Üstadım.

Daha önce görmediğim bir site. Güzel şeyler varmış içeriğinde. Sağolun.

Saygılarımla...
araştırmacı koleksiyoner
NOBILITAS
resmi koleksiyoner
resmi koleksiyoner

Mesajgönderen Sancak17TR » Pzr Oca 23, 2011 6:00 pm

Sahsen bende filmler acilmiyor, 'x' isareti cikiyor. Bunun nedeni ne olabilir?
Resim
Sancak17TR
(Çil) Koleksiyoner
(Çil) Koleksiyoner

Mesajgönderen Gilaay » Sal Oca 25, 2011 3:03 am

kaanuslu yazdı:http://www.archaeoport.com/?&Bid=509988

Arkeoloji ile ilgili pek bilgi yanında filmlerin de bulunduğu sitede Sultan Abdülhamid'in cenaze törenin restore edilmiş filmi ilginize çekebilir.

Bağlantı için teşekkür ederim.
-------
Sancak17TR yazdı:Sahsen bende filmler acilmiyor, 'x' isareti cikiyor. Bunun nedeni ne olabilir?

Bunun çok çeşitli nedenleri olabilir: Internet tarayıcınızın (browser) ve/veya işletim sisteminizin güvenlik ayarları, görüntülerin kullandığı kapıları (port) bloke ediyor olabilir.
İşletim sisteminizde görüntülerin formatlarının codec´leri yüklü olmayabilir. Tarayıcınıza kurmanız gereken bazı eklentiler olabilir. O eklentiler ile belki gerekli "codec" yüklenebilir ve bunun gibi...
Kaynak kodunu (source code) incelediğimde
Kod: Tümünü seç
var errMsg = "Unhandled Error in Silverlight Application " +  appSource + "\n" ;
şeklinde bir girdi görüyorum.
Kodda Silverlight yazan kısımdaki uygulama (aplikasyon) sizde eksik olabilir. Ben şahsen kapalı kaynak kodlu ve ne idüğü belirsiz "pencereler" yerine, açık kaynak kodlu GNU / Linux - Pardus kullandığım için böyle sorunlarım olmuyor. Ne Bill Amca'nın işleti(le)m(eyen) sistemini ne de tarayıcısını yıllardır Net'te günlük işlerimde kullanmıyorum. Sadece güncellenmiş bir XP'yi fazladan ek sistem olarak tutuyorum. Bazı "pencereler" için üretilmiş özel donanımlar yüzünden.
Dolayısıyla "Silverlight" denen şeyi bulup kurmanız gerekebilir! Daha düzgün bir "streaming" / ses-görüntü akışı yapabilirdi ilgili kurum.
Koleksiyonunu Yaptığım Nümismatik Alanlar:
-T.C. Darphane Hatıra Paraları ile Tedavül Madeni Paraları Ve Bunların Hatalıları, Kalıp Farkları, Setleri
-Yasal Olan, Özel İzin Gerektirmeyen, Son Altı Padişah Meskuk Altınları İle Aynı Dönemin Üst Damgaları
Gilaay
(Çil) Koleksiyoner
(Çil) Koleksiyoner

Dön Tarih İle İlgili Konular

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir