HABERLER

Resim

Forum tekrardan kullanıma açılmıştır. Özel mesajlaşma kapatılmıştır. Koleksiyon konusu haricinde, şahsi yorumlar içeren mesajlar, kimin haklı olup olmadığına bakılmaksızın DERHAL SİLİNECEKTİR ! Foruma gönderilen her mesaj anında kontrol edilememektedir. Silinmesini istediğiniz, sizce uygun olmayan mesajları yöneticiye bildirmek için her mesajın üstünde, sağ tarafta bulunan DİKKAT işaretini tıklamanız yeterlidir.

Anadolu Nümismatik Forumu, Osmanlı Nümismatik tarafından idare edilmektedir. Ana web adresimiz http://www.osmanliparalari.com 'dur

madalya ariyorum

Osmanlı İmparatorluğu ve Türkiye Cumhuriyeti madalyaları ile ilgili her şey buraya

madalya ariyorum

Mesajgönderen aydin.yüksel » Cum Ara 26, 2008 5:54 am

Arkadaslar ben kilicli osmani nisani ariyorum. Kolleksiyonumu gelistirmek icin daha baska madalyalarada ihtiyacim var, satanlari biliyorsaniz lütfen bildirin.
Barbaros37@hotmail.com
aydin.yüksel

Re: madalya ariyorum

Mesajgönderen mustafa » Sal Mar 29, 2011 2:02 pm

elimde birtane işkodra madalyası var fiyatı size uyarmı bilmiyorum ilgilenirseniz tel 5126525 acarsanız konuşa biliriz
mustafa
Forum Alışkanlık Yaptı
Forum Alışkanlık Yaptı

Mesajgönderen karabina » Sal Mar 29, 2011 2:10 pm

Üstad İşkodra madalyası nadirdir ve piyasada genelikle sahtesi bulunmaktadır. Arzu ederseniz(buradan yükleme yapabilirseniz) foruma, eger yükleme yapamazsanız, verdigim Facebook uzantısına yükleme yaparsanız cok sevinirim. Bizde görmüs oluruz enazından

Saygılar
ne mutlu türküm diyene
karabina
(Çil) Koleksiyoner
(Çil) Koleksiyoner

Mesajgönderen mustafa » Çrş Mar 30, 2011 9:25 am

üstat elimdeki madalya bende ilkokul 5 sınıfa giderken elime gecti şu anda yaşım 40 tır bunun sahte olma ihtimali mümkün degildir size şimdilik madalyanın agırlıgını verebilirim en kısa zamanda ise fotografını yüklemeye calışacagım 12,22 gr hayırlı günler bu madalya kactane basılmıştır bir bilginiz varmıdır
mustafa
Forum Alışkanlık Yaptı
Forum Alışkanlık Yaptı

Mesajgönderen mustafa » Çrş Mar 30, 2011 10:34 am

madalyanın resmini fesbuk adresime yükledim mustafa durmaz diye yazarsanız cıkar para resmi var purofil resimim de para resmi var oradan baka bilirsiniz
mustafa
Forum Alışkanlık Yaptı
Forum Alışkanlık Yaptı

Mesajgönderen ziiyaaN » Cmt May 07, 2011 5:48 pm

BENDE 1 ADET OSMANLI MADALYASI VAR AMA KİME AİT OLDUĞUNU VE NE DĞER EDER SAHTE YADA GERÇEKMİ BİLMİORUM BAKMAK İSTRSENİZ RESİM GÖNDEREBİLİRİM ..
ziiyaaN
Hoşgeldiniz
Hoşgeldiniz

Mesajgönderen xrsemy » Pzr Kas 27, 2011 3:54 am

Selam bende bir adet osmanlı donanma iane madalyası var .Eğer anlaşırsak satabilirim.Mesaj atmanız yeterli.
xrsemy

Dön Madalyalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir