HABERLER

Resim

Forum tekrardan kullanıma açılmıştır. Özel mesajlaşma kapatılmıştır. Koleksiyon konusu haricinde, şahsi yorumlar içeren mesajlar, kimin haklı olup olmadığına bakılmaksızın DERHAL SİLİNECEKTİR ! Foruma gönderilen her mesaj anında kontrol edilememektedir. Silinmesini istediğiniz, sizce uygun olmayan mesajları yöneticiye bildirmek için her mesajın üstünde, sağ tarafta bulunan DİKKAT işaretini tıklamanız yeterlidir.

Anadolu Nümismatik Forumu, Osmanlı Nümismatik tarafından idare edilmektedir. Ana web adresimiz http://www.osmanliparalari.com 'dur

madalyalarla ilgili

Osmanlı İmparatorluğu ve Türkiye Cumhuriyeti madalyaları ile ilgili her şey buraya

madalyalarla ilgili

Mesajgönderen mustafa » Çrş May 11, 2011 12:49 pm

sitede madalyaların degerini bildiren bir bilgi yok aynı zamanda nadirlikleriyle ilgilide bir bilgi yok veya ben bulamıyorum aydınlatıcı bilgileri sitede herhangi bir yerde bulabilirmiyim yardımlarınızı bekliyorum vereceginiz bilgi icin şimdiden teşekkür ederim yoksa madalyalarda kolleksiyoner belgesi olan arkadaşlarmı kolleksiyon yapa biliyorlar
mustafa
Forum Alışkanlık Yaptı
Forum Alışkanlık Yaptı

Re: madalyalarla ilgili

Mesajgönderen mustafacihan92 » Çrş May 11, 2011 1:16 pm

Piyasadaki hemen hemen bütün kataloglarda madalyalar bölümü var, bir katalog edinseniz iyi olur.
mustafacihan92
(ÇA) Koleksiyoner
(ÇA) Koleksiyoner

Mesajgönderen karabina » Çrş May 11, 2011 1:25 pm

mustafacihan92 yazdı:Piyasadaki hemen hemen bütün kataloglarda madalyalar bölümü var, bir katalog edinseniz iyi olur.
Mustafa beye sonuna kadar katılıyorum, bir katalog edinmeniz şart..
Burada sorulan sorulara hepimiz sıkılımadan cevap veririz. Bizler icinde iyi oluyor, bilgileri tazeliyoruz ama sizin acınızdan sart.
Elinize gelen bir madalyayı burada sorana kadar, katalogtan sizde bakabilir forumda sorulan sorulara sizde cevap verebilirsniz.

Saygılar
ne mutlu türküm diyene
karabina
(Çil) Koleksiyoner
(Çil) Koleksiyoner

Mesajgönderen E.KUŞCU » Çrş May 11, 2011 11:34 pm

Sn.Karabina'nın bana madalyalar için önerdiği bir site vardı ama sanırım şuan yapım aşamasında.
Sık kullanılanlarınıza eklerseniz ilerde bakabilirsiniz..
http://perabedesten.8m.net/madalya.htm
E.KUŞCU
resmi koleksiyoner
resmi koleksiyoner

Dön Madalyalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir