HABERLER

Resim

Forum tekrardan kullanıma açılmıştır. Özel mesajlaşma kapatılmıştır. Koleksiyon konusu haricinde, şahsi yorumlar içeren mesajlar, kimin haklı olup olmadığına bakılmaksızın DERHAL SİLİNECEKTİR ! Foruma gönderilen her mesaj anında kontrol edilememektedir. Silinmesini istediğiniz, sizce uygun olmayan mesajları yöneticiye bildirmek için her mesajın üstünde, sağ tarafta bulunan DİKKAT işaretini tıklamanız yeterlidir.

Anadolu Nümismatik Forumu, Osmanlı Nümismatik tarafından idare edilmektedir. Ana web adresimiz http://www.osmanliparalari.com 'dur

GG'DEKİ TAKLİT YERALTI PARALARI

Sahte, oynanmış veya çalınmış her türlü koleksiyon ürünü ile ilgili uyarılarınızı buraya gönderin.

GG'DEKİ TAKLİT YERALTI PARALARI

Mesajgönderen ertuğrul dinçer » Cum Kas 14, 2008 6:42 pm

SATICI BU PARALARIN İMİTASTON OLDUĞUNU ALINIP ,SATILABİLDİĞİNİ,TAŞINMASINDA BELGE GEREKMEDİĞİNİ BELİRTMİŞ ,DOĞRUDUR,FAKAT ÜZERİNİZDE YAKALANDIĞINDA MÜZE YETKİLİSİ GELİNCEYE KADAR NEZARETTE NE YAPACAĞINIZ BELİRTİLMEMİŞ, BENCE BELİRTMELİYDİ .
HER KARAKOLA ARKEOLOK ATANAMAYACAĞINA GÖRE YANINIZDA MUTLAKA BİR TESPİH BULUNDURMANIZ ŞART VEYA PARALARI TAŞIMADAN ÖNCE MÜZEDEN TAKLİT OLDUĞUNA DAİR BELGE ALIP DOLAŞMANIZ EN MANTIKLISI.
SELAMLAR :D

ÜRÜN KODLARI=13852939
13852787
Bildiğini Paylaşmamak Öldüğünde Sönen Işığındır.
Bildiğini Paylaşmak Öldükten Sonra İsminin Işığıdır.

Ertuğrul Dinçer
ertuğrul dinçer
Kalıpçı
Kalıpçı

Re: GG'DEKİ TAKLİT YERALTI PARALARI

Mesajgönderen vethakan » Pzr Kas 16, 2008 5:41 pm

hocam iyide bugun o taklıt paralardan her gumuscude var ne yanı sımdı gumuscuden bu tıp ımıtasyon paraların kolye formunu alanlar hapıse atılırmı bence yanılıyorsunuz gıbı gelıyor
vethakan
Forum Alışkanlık Yaptı
Forum Alışkanlık Yaptı

Re: GG'DEKİ TAKLİT YERALTI PARALARI

Mesajgönderen ertuğrul dinçer » Pzr Kas 16, 2008 7:05 pm

HAPSE ATILMAZ FAKAT ÜZERİNİZDE YAKALANDIĞI ZAMAN TAKLİT OLDUĞU ANLAŞILINCAYA KADAR GEÇECEK SÜREDEN BAHSEDİYORUM,
KOLLUK KUVVETLERİNİN BU OBJELERİ YAKALADIKLARI ZAMAN ,KENDİLERİNİN BUNLARIN GERÇEK VEYA TAKLİT OLDUĞUNA KARAR VERME YETKİLERİ YOK ,MUTLAKA BİLİR KİŞİDEN RAPOR ALMALARI GEREKİR,
BENİM KASTETİĞİM BU SÜRE ZARFINDA NASIL BİR DURUMA DÜŞECEĞİNİZDİR.
ZATEN YUKARIDAKİ YAZIMDA HAPSE GİRİLECEĞİNİ KASTETMEDİM,NASIL BİR SORUNLA KARŞILAŞILACAĞINI BELİRTTİM.
SİZE BİR ÖRNEK VEREYİM ,TEK ELLE AÇABİLECEĞİNİZ,ÇAKI BIÇAĞI TAŞIMANIZ KANUNEN YASAK,SUSTALI BIÇAK VE TEK ELLE AÇABİLECEĞİNİZ ÇAKILAR ASKERİ MALZEME SATAN DÜKKANLARDA ŞATIŞI MEVCUT FAKAT BIÇAĞI ALIP EVE GÜTÜRMENİZ YASAL OLARAK MÜMKÜN DEĞİL,YAKALANDIĞINIZ ZAMAM KESİCİ VE DELİCİ ALET TAŞIMAKTAN HÜKÜM GİYEBİLİRSİNİZ,GARİP AMA GERÇEK.
SELAMLAR :D
Bildiğini Paylaşmamak Öldüğünde Sönen Işığındır.
Bildiğini Paylaşmak Öldükten Sonra İsminin Işığıdır.

Ertuğrul Dinçer
ertuğrul dinçer
Kalıpçı
Kalıpçı

Dön !!! < Erken Uyarı > !!!

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir