HABERLER

Resim

Forum tekrardan kullanıma açılmıştır. Özel mesajlaşma kapatılmıştır. Koleksiyon konusu haricinde, şahsi yorumlar içeren mesajlar, kimin haklı olup olmadığına bakılmaksızın DERHAL SİLİNECEKTİR ! Foruma gönderilen her mesaj anında kontrol edilememektedir. Silinmesini istediğiniz, sizce uygun olmayan mesajları yöneticiye bildirmek için her mesajın üstünde, sağ tarafta bulunan DİKKAT işaretini tıklamanız yeterlidir.

Anadolu Nümismatik Forumu, Osmanlı Nümismatik tarafından idare edilmektedir. Ana web adresimiz http://www.osmanliparalari.com 'dur

ah bu kriz satıcıalrı ne hale getirmiş

Sahte, oynanmış veya çalınmış her türlü koleksiyon ürünü ile ilgili uyarılarınızı buraya gönderin.

ah bu kriz satıcıalrı ne hale getirmiş

Mesajgönderen deltree » Pzr Kas 30, 2008 4:49 pm

yaw daha ürün dün biti satıcı ürün ödemesini hemen istiyor site kuralarını bildigi halde herhalde parasını begenmedi birde mesaj atmam engelmiş allah allah mesaj atmamı engelemiş ya hakarte bakın kima tafından yolanan en son mesaj. Bir de adam yerine koydum iki saat açıklama yaptım sana!!!
http://www.gittigidiyor.com/main/urun.php?id=13660796

şahıs benim measaj atmamı engelemiş ya hakaretlere başladı
bende gg yönetime kima ile aramızda gecen yazışmaları gönderim

merhaba kima adlı satıcıdan dün üürn aldım daha ürün bitmesine ragman ödemem için beni sıkştırıyor nedenini herhalde anlaşmazlık çıkartıp ödeme engelemek ürünü yollamamak birde beni sorunlu alıcı diye söylüyor sorunlu kişi kim bilmiyoru birde mesaj atmamı engelemiş ödeme yapmamamı istiyorsite kuralarına uymuyor sanki dolandırıcıyız kima adlı şahsa site kuralarını hatırlatırsanız sevinirim
bana yoladıgı mesajlar

kima
Selamlar
ürünlerime göstermiş olduğunuz ilgi için tşk ederim kazandığınız ürünümle ilgili ödemenizi bekliyorum bilgi dönerseniz sevinirim

ben
ben teşekür ederim ama neden acele etiginizi anlamadım daha ürün dün 20:36:00 da bitti

kima

normalde gittigidiyorun ödeme için 3 gün süre tanıdığı malumumuzdur ancak ben alışverişlerimde kredi kartı ile ödeyeceksem ürünü kazandıktan hemen sonra,eft ile ödeyeceksem de bankaların açık olduğu ilk iş günü ödeme yaparım ve kazandığım ürünü de hemen almak isterim doğal olarak alcılarımdan da aynı şeyi beklerim zaten ürünün sonuçlanması için 10 gün bekleniyor kargoyu göndermesi karşı tarafın alıp onaylaması derken ödemeyi almamız 13-14 günü buluyor bu süreyi daha da uzatmanın bir mantığı var mı sizce? bu mesajı ben ürünüm kazanıldıktan sonraki gün hala ödeme yapılmamışsa standart olarak tüm alıcılarıma gönderirim size özel bir uygulama değil yani,zaten mesajda da bilgi dönmenizi rica ediyorum ne biliyim eft ile ödeme yapacak olabilirsiniz veya kredi kartı kesim tarihi bekliyor olabilirsiniz ya da bir seyahatte olabilirsiniz mobil olabilirsiniz bir iki satır yazışma daha sonradan oluşabilecek tüm yanlış anlamaların önüne geçmektedir bu tecrübelerimle sabittir
sizi yeterince aydınlattığımı umuyorum
teşekkürler

ben
arkadaşım sen ürünü aldıgın hangi yoları izledigin beni hatta kimseyi ilgilengirmez eger ki satıcı veye alıcı kuralararını begenmiyorsanız yönetime bildirmeniz gerekir bana degil bunca alışveriş yaptım yeri geldi ürünü ödme yaptıgım zaman satıcı 15 gün oldu ürünü yolamadı 15 gün bekledim,isterseniz ürünü iptal etirelim herhelde ürünün fiatını begenmediniz teşekürler

kima
arkadaşım yaklaşım tarzını hiç beğenmedim sorunlu bir tip olduğun herhalinden belli ürüne lütfen ödeme yapma yapsan da göndermeyeceğim zaten seni şimdi yasaklıyorum bir daha benden alışveriş yapamayacaksın

Gönderen: Gittigidiyor
Sn. Köse,

Bilgi verdiğiniz için teşekkür ederiz.

Kullanıcıya gerekli uyarılar yapılmıştır.

İstediğiniz bir kullanıcının size mesaj göndermesini İSTEMİYORSANIZ, Engelleme Servisini kullanabilirsiniz.

---------------------------------

İyi Çalışmalar. Saygılarımızla,

GittiGidiyor
deltree
Isınma Turlarında
Isınma Turlarında

Re: ah bu kriz satıcıalrı ne hale getirmiş

Mesajgönderen marmarabmw » Cum Nis 17, 2009 2:47 pm

siz bu forumda herkesi alıcı sanıyorsunuz galiba.Oysa kurucuları dahil profosyonel satıcılardır..Başlıkta genelleme yapmışsınız kriz bu satıcıları ne hale getirmiş gibisinden..Neyse yazışmalar böyle ise kima saçmalamış diyorum size haklısınız diyorum büyük ihtimal satmak istemediği bir fiyata size kaldığından bu şekilde davranmıştır..GG yetkililerinin ağızlarına da inanmayın onlar aynı ağızla alıcı satıcıya kalıpsal cevaplar ile yaklaşırlar..Size teşekkür ederler iken emin olun kima da msj yazdysa kima yada teşekkür ederiz gereken uyarı yapılacaktır demişlerdir...İsim vermem ama GG kurulduğundan beri GG deyim. Ne yazsam hep bana teşekkür ederler karşı tarafa gereken sözde uyarıyı yaparlar.Oysa birşey yaptıkları yoktur.Haksız olsam bile :D
marmarabmw
Hoşgeldiniz
Hoşgeldiniz

Dön !!! < Erken Uyarı > !!!

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir