HABERLER

Resim

Forum tekrardan kullanıma açılmıştır. Özel mesajlaşma kapatılmıştır. Koleksiyon konusu haricinde, şahsi yorumlar içeren mesajlar, kimin haklı olup olmadığına bakılmaksızın DERHAL SİLİNECEKTİR ! Foruma gönderilen her mesaj anında kontrol edilememektedir. Silinmesini istediğiniz, sizce uygun olmayan mesajları yöneticiye bildirmek için her mesajın üstünde, sağ tarafta bulunan DİKKAT işaretini tıklamanız yeterlidir.

Anadolu Nümismatik Forumu, Osmanlı Nümismatik tarafından idare edilmektedir. Ana web adresimiz http://www.osmanliparalari.com 'dur

Bir koleksiyoner başvurusunun sonuçları !!!

Sahte, oynanmış veya çalınmış her türlü koleksiyon ürünü ile ilgili uyarılarınızı buraya gönderin.

Re: Bir koleksiyoner başvurusunun sonuçları !!!

Mesajgönderen E.KUŞCU » Çrş Mar 09, 2011 4:04 pm

Öncelikle geçmiş olsun diyorum..Belgeye ilk müraacatınızda bildirdiğiniz listeyi mahkemeye sunarsanız bir problem çıkmaz.En kötü ihtimalle idari para cezası alırsınız ve yargılandığınız maddelerden dolayı belgenizi artık alamayabilirsiniz.Memuriyetinize kesinlikle zarar gelmeyecektir,endişelenmeyin.

Bu belge konusundaki hassasiyet müzeden müzeye değişiyor zannedersem.Ben şahsen belgeye müraacatımdan bugüne kadar müze görevlilerinin çok sıcak ilgisiyle karşılaştım.Hiçbir sorun ve sıkıntıda yaşamadım..Ellerinden geldiği kadar her konuda yardımcı oldular ve olmaya devam ediyorlar.
E.KUŞCU
resmi koleksiyoner
resmi koleksiyoner

Mesajgönderen vethakan » Çrş Mar 09, 2011 5:13 pm

peki siz müzeye kolleksiyoner belgesi almak için basvurmusmuydunuz ve de en önemlisi bu basvuruda bahsi gecen parayı müzeye bildirmişmiydiniz çünkü benim basvurum ve elimdeki eserleri bildirdigime dair ilgili belgeler mevcut
vethakan
Forum Alışkanlık Yaptı
Forum Alışkanlık Yaptı

Mesajgönderen E.KUŞCU » Çrş Mar 09, 2011 5:35 pm

Tabiki..Belge için istenilen evrakları tamamladım.Listemi de verdim.Gerekli aşama ve incelemelerden sonra belgemi aldım
E.KUŞCU
resmi koleksiyoner
resmi koleksiyoner

Mesajgönderen ertug » Prş Mar 10, 2011 12:20 am

Sayın vethakan, Her ne olursa olsun dikkat etmeniz gereken tek şey var. Mahkemede sakın sinirlenmeyin, Şansınız yardım etmez biraz sinirli ve konuya vakıf olmak istemeyen bir hakime düşebilir siniz ve Hakimi kızdıracak bir girişimde bulunmayın(size söz verilmeden konuşmak, Hakimin sözünü kesmek gibi). Bazen çok insancıl hakimlerde oluyor, bu bir şans meselesi. Ben bütün kalbimle sizin bu davadan pek yara almadan kurtulacağınızı düşünüyorum. Kolay gelsin.
Saygılarımla,
ümit özer
ertug
(ÇA) Koleksiyoner
(ÇA) Koleksiyoner

Mesajgönderen promete » Cmt Nis 07, 2012 11:07 pm

Küçük koleksiyonerlere olur olan zaten. Büyük kaçıranlara bir şey olmaz.... Dürüstlük timsali olmanın anlamı yok bu ülkede...
promete
Forum Alışkanlık Yaptı
Forum Alışkanlık Yaptı

Önceki

Dön !!! < Erken Uyarı > !!!

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir