HABERLER

Resim

Forum tekrardan kullanıma açılmıştır. Özel mesajlaşma kapatılmıştır. Koleksiyon konusu haricinde, şahsi yorumlar içeren mesajlar, kimin haklı olup olmadığına bakılmaksızın DERHAL SİLİNECEKTİR ! Foruma gönderilen her mesaj anında kontrol edilememektedir. Silinmesini istediğiniz, sizce uygun olmayan mesajları yöneticiye bildirmek için her mesajın üstünde, sağ tarafta bulunan DİKKAT işaretini tıklamanız yeterlidir.

Anadolu Nümismatik Forumu, Osmanlı Nümismatik tarafından idare edilmektedir. Ana web adresimiz http://www.osmanliparalari.com 'dur

VEDA

Başka hiç bir başlığa uymayan her şey buraya ...

VEDA

Mesajgönderen Gilaay » Cmt Şub 08, 2014 4:16 am

Değerli dostlar, nümismati aşkını paylaştığımız forumdaşlar, çeşitli vesilelerle sarkastik ve ironik esprilerimden yahut dokundurmalarımdan gocunanlar, foyalarını ortaya çıkarttığım kimi zevat, aklı başındaki pek önem verdiğim bazı genç kardeşlerim, benden büyükler, benden küçükler, çeşitli ülkelerden ve Türkiye'nin farklı kentlerinden şu kıymetini bir türlü tam olarak bilemediğimiz ortamı paylaştığım herkes:

Bir süredir gerek seyahatlerim ve iş yoğunluğum, gerekse diğer başka bazı nedenler yüzünden foruma eskisi kadar vakit ayıramayacağımdan dem vurup duruyordum.
Hakikaten öyle olduğunu düşünebilirsiniz.

Sanırım artık "çoooook" uzun bir süre, belki de hiç bir zaman foruma yazmayacağım.

Reel olarak fırsatım olduğunda gittiğim TND toplantılarında veya sanal ortamda >> gilaay at gmail.com << üzerinden bana ulaşabilirsiniz.

Aradığınız en nadir koleksiyon objesi her ne ise, en kısa zamanda elinize geçer umarım!
:-P

:arrow: Elveda. 8)

Not: T.C. madeni koleksiyonum 4 kez tamamlanmıştır. Tedavül ve hatıra para setlerim tamamlanmıştır. Bir elin parmakları kadar bazı nadir hatıra eksiklerim var; onları da, şu an almak istemediğim almıyorum. Satış için bana müracaat edeceklerin bu hususları dikkate almalarını rica ederim. İlginç erör, bende olmayan Son 6 Padişah Osmanlı meskuk altını veya üst damga (kontrmark) ve çocuğumun koleksiyonunda olmayan jetonlar için e-posta adresime yazabilirsiniz. Katalogdaki jeton sahiplerinin isimleri yazmakta fakat katalog için önceden başkakarınca verilip kataloğa girmiş jetonların en az %75'inin de mevcudumuzda olduğunu gözönüne alınız.
Koleksiyonunu Yaptığım Nümismatik Alanlar:
-T.C. Darphane Hatıra Paraları ile Tedavül Madeni Paraları Ve Bunların Hatalıları, Kalıp Farkları, Setleri
-Yasal Olan, Özel İzin Gerektirmeyen, Son Altı Padişah Meskuk Altınları İle Aynı Dönemin Üst Damgaları
Gilaay
(Çil) Koleksiyoner
(Çil) Koleksiyoner

Re: VEDA

Mesajgönderen Gilaay » Cmt Şub 08, 2014 4:29 am

*
Düzeltme:
"başkakarınca" yazmışım aceleyle, "başkalarınca" olacak.
:lol:
-T.C. Darphane Hatıra Paraları ile Tedavül Madeni Paraları Ve Bunların Hatalıları, Kalıp Farkları, Setleri
-Yasal Olan, Özel İzin Gerektirmeyen, Son Altı Padişah Meskuk Altınları İle Aynı Dönemin Üst Damgaları
Gilaay
(Çil) Koleksiyoner
(Çil) Koleksiyoner

Mesajgönderen Gilaay » Cmt Şub 08, 2014 4:42 am

*
Düzeltme 2:
En alttaki notta "istemediğim" yazmışım; "istemediğimden" olacak
. :mrgreen:
Gilaay
(Çil) Koleksiyoner
(Çil) Koleksiyoner

Mesajgönderen misafircan » Pzr Şub 09, 2014 12:34 am

Katkılarınızdan çok şeyler öğrendi idim. Teşekkürlerimi ileteyim öncelikle. Yolunuz açık, gönlünüze göre olsun.
misafircan
Hoşgeldiniz
Hoşgeldiniz

Mesajgönderen Firavun » Pzr Şub 09, 2014 1:00 am

Gilaay Hocam forumumuza olan paha biçilemez katkılarınızdan dolayı ve her zaman bizlere yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim kendi adıma.Kendinize iyi bakın her şey gönlünüzce olsun.Saygılarımla.
"Muhacirler kaybedilmiş topraklarımızın aziz hatıralarıdır..." Kemal Atatürk
Firavun
(Çil) Koleksiyoner
(Çil) Koleksiyoner

Mesajgönderen tete » Pzt Şub 10, 2014 12:35 am

en kısa zamanda değerli bilgilerinizle geri dönmeniz dileği ile hoşçakalın.
tete
(ÇT) Koleksiyoner
(ÇT) Koleksiyoner

Dön Diğer Her Şey

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir