HABERLER

Resim

Forum tekrardan kullanıma açılmıştır. Özel mesajlaşma kapatılmıştır. Koleksiyon konusu haricinde, şahsi yorumlar içeren mesajlar, kimin haklı olup olmadığına bakılmaksızın DERHAL SİLİNECEKTİR ! Foruma gönderilen her mesaj anında kontrol edilememektedir. Silinmesini istediğiniz, sizce uygun olmayan mesajları yöneticiye bildirmek için her mesajın üstünde, sağ tarafta bulunan DİKKAT işaretini tıklamanız yeterlidir.

Anadolu Nümismatik Forumu, Osmanlı Nümismatik tarafından idare edilmektedir. Ana web adresimiz http://www.osmanliparalari.com 'dur

Reşat 25 Kuruş

Abdülmecid'den Vahdeddin'e kadar Osmanlı madeni paraları ile ilgili mesajlar buraya.
Forum kuralları
:!: " BU NE ? " TÜRÜ SORULARDA, PARANIN ÇAPINI ve AĞIRILIĞINI DA YAZMAYI UNUTMAYIN :!:

Reşat 25 Kuruş

Mesajgönderen Firavun » Çrş May 14, 2014 8:38 pm

Arkadaşlar (altın) Reşat 25 kuruşun 1.81 gram çıkmasında bir anormallik yoktur değil mi?
"Muhacirler kaybedilmiş topraklarımızın aziz hatıralarıdır..." Kemal Atatürk
Firavun
(Çil) Koleksiyoner
(Çil) Koleksiyoner

Re: Reşat 25 Kuruş

Mesajgönderen berkeley » Prş May 15, 2014 12:06 pm

Gerçekse anormallik yoktur.
Son 6 Osmanlı madeni paraları.
berkeley
(Çil) Koleksiyoner
(Çil) Koleksiyoner

Re: Reşat 25 Kuruş

Mesajgönderen Firavun » Prş May 15, 2014 8:55 pm

Hocam ben sorunu anladım benim terazide sorun var bir ölçtüm 1.81 çıktı ikinciye ölçtüm 1.80 çıktı üçüncüye ölçtüm 1.77 çıktı dedim yok artık daha neler bir daha ölçtüm ve 1.75 çıktı sözde hassas terazi ama her defasında farklı çıktı :D
"Muhacirler kaybedilmiş topraklarımızın aziz hatıralarıdır..." Kemal Atatürk
Firavun
(Çil) Koleksiyoner
(Çil) Koleksiyoner

Dön Son 6 Padişah (Madeni Paralar)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir