HABERLER

Resim


Forum tekrardan kullanıma açılmıştır. Özel mesajlaşma kapatılmıştır. Koleksiyon konusu haricinde, şahsi yorumlar içeren mesajlar, kimin haklı olup olmadığına bakılmaksızın DERHAL SİLİNECEKTİR ! Foruma gönderilen her mesaj anında kontrol edilememektedir. Silinmesini istediğiniz, sizce uygun olmayan mesajları yöneticiye bildirmek için her mesajın üstünde, sağ tarafta bulunan DİKKAT işaretini tıklamanız yeterlidir.

Anadolu Nümismatik Forumu, Osmanlı Nümismatik tarafından idare edilmektedir. Ana web adresimiz http://www.osmanliparalari.com 'dur

Eyyübiler Sikkeleri Kataloğu

Osmanlı ve yakın dönem haricindeki paralar hakkındaki sorular buraya. " BU NE ? " türü sorularda mutlaka paranın çapını ve ağırlığını da belirtin.
Forum kuralları
:!: :!: Antik paralar hakkında "BU NEDİR" tarzında soru sormadan önce BOL BULUNAN BİZANS PARALARI mesajına bakın.
** Kapadokya paraları için buraya bakabilirsiniz >> http://kapadokyasikkeler.com .
** 2863 Sayılı kanun kapmasına giren her türlü kültür varlığının kayıt altında olması gerektiğini unutmayın. Bu tür eserleri elinizde bulundurmak için koleksiyoner belgesine sahip olmanız şarttır.

Eyyübiler Sikkeleri Kataloğu

Mesajgönderen epichan » Pzr Mar 25, 2012 7:37 pm

Sitede arama yaptım fakat bulamadım. Selahattin eyyubi'nin kurduğu Eyyübiler Devletinin Sikkelerinin bir kataloğu var mı ?
Yada üzerinde yapılmış bir çalışma.
Geçen gün ebayda ufak bir kitapçık gördüm. İlk Türkçesi yada Türkiye de ulaşabileceğim bir kaynak var mı onu öğretmek istiyorum.

Şimdiden teşekkür ederim.
epichan
Hoşgeldiniz
Hoşgeldiniz
 
Mesajlar: 9
Kayıt: Çrş Tem 28, 2010 9:25 pm

Dön Antik Paralar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir

cron