HABERLER

Resim

Forum tekrardan kullanıma açılmıştır. Özel mesajlaşma kapatılmıştır. Koleksiyon konusu haricinde, şahsi yorumlar içeren mesajlar, kimin haklı olup olmadığına bakılmaksızın DERHAL SİLİNECEKTİR ! Foruma gönderilen her mesaj anında kontrol edilememektedir. Silinmesini istediğiniz, sizce uygun olmayan mesajları yöneticiye bildirmek için her mesajın üstünde, sağ tarafta bulunan DİKKAT işaretini tıklamanız yeterlidir.

Anadolu Nümismatik Forumu, Osmanlı Nümismatik tarafından idare edilmektedir. Ana web adresimiz http://www.osmanliparalari.com 'dur

PARALAR HK BİLGİ

Osmanlı ve yakın dönem haricindeki paralar hakkındaki sorular buraya. " BU NE ? " türü sorularda mutlaka paranın çapını ve ağırlığını da belirtin.
Forum kuralları
:!: :!: Antik paralar hakkında "BU NEDİR" tarzında soru sormadan önce BOL BULUNAN BİZANS PARALARI mesajına bakın.
** Kapadokya paraları için buraya bakabilirsiniz >> http://kapadokyasikkeler.com .
** 2863 Sayılı kanun kapmasına giren her türlü kültür varlığının kayıt altında olması gerektiğini unutmayın. Bu tür eserleri elinizde bulundurmak için koleksiyoner belgesine sahip olmanız şarttır.

PARALAR HK BİLGİ

Mesajgönderen hserhat » Çrş Tem 11, 2012 10:22 pm

elimdeki paraların 4 cüsü de bu
Eklentiler
para44.jpg
hserhat
Hoşgeldiniz
Hoşgeldiniz

Re: PARALAR HK BİLGİ

Mesajgönderen ahmedov » Cum Tem 13, 2012 12:50 pm

Bu paranın alım satımı yasaktır. Yakalanırsanız eser kaçakçısı adında yargılanırsınız.
ahmedov
Hoşgeldiniz
Hoşgeldiniz

Mesajgönderen hserhat » Cum Tem 13, 2012 6:37 pm

peki ne parası olduğu hakkında bilginiz var mı
hserhat
Hoşgeldiniz
Hoşgeldiniz

Mesajgönderen ahmedov » Cum Tem 13, 2012 10:26 pm

Üzerimde arabça harfler var.arab tarafıdır her halde
ahmedov
Hoşgeldiniz
Hoşgeldiniz

Mesajgönderen hserhat » Cmt Tem 14, 2012 4:12 am

peki size bir şey daha sormak istiyorum diğer reimlerde paylaştım paraların 2 cisi yani ortadaki artık paramı bilmiyorum ama incelerseniz ben onu (harun yahya org )sitesinde gördüm yani ona benziyo peygamberimizin mühürü var orada acaba bu para değilde ona benzeyen bişey mi acaba diye düşündüm yani inanın hiç bi bilgim yok bakarsanız göreceksiniz ve bi sorum daha olacak bunlar hakkında nasıl veya nereden daha fazla bilgi edinebilirim şimdiden teşekkürler
hserhat
Hoşgeldiniz
Hoşgeldiniz

Mesajgönderen ahmedov » Cmt Tem 14, 2012 12:19 pm

siteyi incelersen daha iyi olur.yada http://www.eroncoins.com gir belki bulursun cevabını
ahmedov
Hoşgeldiniz
Hoşgeldiniz

Dön Antik Paralar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir