HABERLER

Resim

Forum tekrardan kullanıma açılmıştır. Özel mesajlaşma kapatılmıştır. Koleksiyon konusu haricinde, şahsi yorumlar içeren mesajlar, kimin haklı olup olmadığına bakılmaksızın DERHAL SİLİNECEKTİR ! Foruma gönderilen her mesaj anında kontrol edilememektedir. Silinmesini istediğiniz, sizce uygun olmayan mesajları yöneticiye bildirmek için her mesajın üstünde, sağ tarafta bulunan DİKKAT işaretini tıklamanız yeterlidir.

Anadolu Nümismatik Forumu, Osmanlı Nümismatik tarafından idare edilmektedir. Ana web adresimiz http://www.osmanliparalari.com 'dur

ilginç ve güzel bir koleksiyon

Abdülmecid'den Vahdeddin'e kadar Osmanlı kağıtparaları ile ilgili mesajlar buraya.
Forum kuralları
:!: "Bu nedir" türünde sorularda mutlaka paranın ölçülerini ağırlığını yazın :!:

ilginç ve güzel bir koleksiyon

Mesajgönderen mrtbdrm » Sal Ara 22, 2009 2:29 am

şahsen osmanlı kağıt yapmıyorum, en azından şimdilik.. nette denk geldim bu siteye.. ilginizi çekebilir.

http://www.thy.com/tr-TR/corporate/skyl ... x?mkl=1324[url][/url]
'' Kötü para iyi parayı piyasadan kovar-Gresham kanunu''
mrtbdrm
(ÇA) Koleksiyoner
(ÇA) Koleksiyoner

Re: ilginç ve güzel bir koleksiyon

Mesajgönderen Sancak17TR » Sal Ara 22, 2009 3:22 am

Kendisinle sahsen tanismiyorum, fakat bu foruma onceden yuklenen resimlerden kendisini gormustum.
Resim
Sancak17TR
(Çil) Koleksiyoner
(Çil) Koleksiyoner

Mesajgönderen mrtbdrm » Sal Ara 22, 2009 6:15 pm

bende kendisini şahsen tanımıyorum ama anladığım kadarıyla elinde güzel ve değerli paralar var.. bazı paraları ilk defa gördüm.
'' Kötü para iyi parayı piyasadan kovar-Gresham kanunu''
mrtbdrm
(ÇA) Koleksiyoner
(ÇA) Koleksiyoner

Mesajgönderen kaanuslu » Çrş Ara 23, 2009 3:24 pm

Kendisini gayet iyi tanırım. Osmanlı kağıtparalarında Dünya çapında ilk 3 kişiden birisidir. İlk sıraya çıkmış bile olabilir. :clapping:
kaanuslu
Admin
Admin

Mesajgönderen ertug » Cmt Ara 26, 2009 10:28 pm

Rumelı pasajından tanidigim ve gg den satisa koydugu ürünlerinden aldigim, genc, dinamik, bilgili, hirsli ve cevresine deger veren bir kardesimiz, ""gözünü dudaktan sakinmayan bir numismat, yolu acik olsun.
ümit özer
ertug
(ÇA) Koleksiyoner
(ÇA) Koleksiyoner

Dön Son 6 Padişah (Kağıt Paralar)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir