HABERLER

Resim

Forum tekrardan kullanıma açılmıştır. Özel mesajlaşma kapatılmıştır. Koleksiyon konusu haricinde, şahsi yorumlar içeren mesajlar, kimin haklı olup olmadığına bakılmaksızın DERHAL SİLİNECEKTİR ! Foruma gönderilen her mesaj anında kontrol edilememektedir. Silinmesini istediğiniz, sizce uygun olmayan mesajları yöneticiye bildirmek için her mesajın üstünde, sağ tarafta bulunan DİKKAT işaretini tıklamanız yeterlidir.

Anadolu Nümismatik Forumu, Osmanlı Nümismatik tarafından idare edilmektedir. Ana web adresimiz http://www.osmanliparalari.com 'dur

Resat, 18 Ekim 1 lira - Panfili

Abdülmecid'den Vahdeddin'e kadar Osmanlı kağıtparaları ile ilgili mesajlar buraya.
Forum kuralları
:!: "Bu nedir" türünde sorularda mutlaka paranın ölçülerini ağırlığını yazın :!:

Resat, 18 Ekim 1 lira - Panfili

Mesajgönderen Yonten » Cum Haz 24, 2011 5:37 pm

Resat donemi 18 ekim tarihli 1 liranin B serisi (Panfili imzali olan) zor bulunan bir para midir? Ben yurtdisinda yasadigim icin satislari ancak internetten takip edebiliyorum. Uc senedir bu paraya ne ebay'de ne de gg'de rastlamadim. Turkiye'de bulmasi daha mi kolay acaba; hic bu paraya denk gelen var mi?
Yonten
Isınma Turlarında
Isınma Turlarında

Re: Resat, 18 Ekim 1 lira - Panfili

Mesajgönderen kaanuslu » Cum Haz 24, 2011 8:27 pm

Kondüsyonuna göre 60 dolar ila 1500 dolar arasında bir değeri vardır.
kaanuslu
Admin
Admin

Dön Son 6 Padişah (Kağıt Paralar)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir