1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Atatürk'ün Boynunda Çift Baskı

MesajGönderilme zamanı: Sal Haz 30, 2015 1:42 pm
gönderen Firavun
Merhabalar dün akşam geçti elime ve Atatürk'ün boynunda çift baskı olduğunu farkettim. Sizlerle paylaşmak istedim :) .İyi çalışmalar iyi koleksiyonlar :)

Re: Atatürk'ün Boynunda Çift Baskı

MesajGönderilme zamanı: Pzt Tem 06, 2015 8:27 pm
gönderen serdarozdemir
Sadece boyunda değil, kulağın alt kısmı ve çenenin kenarında da makine çift baskısı mevcut. Güzel bir hata. Merak ettim neden paraların fotoğraflarını zemine koyup çekmiyorsunuz? :think:

Re: Atatürk'ün Boynunda Çift Baskı

MesajGönderilme zamanı: Pzt Tem 06, 2015 8:35 pm
gönderen Aydin35
Güzel soru.Cevabi merak ediyorum. Basta ebay olmak üzere bir cok satici, satistaki paralarinin fotograflarini avuc icinde yada parmaklarinin arasinda cekiyorlar. Nedenini hic anlayamadim.

Re: Atatürk'ün Boynunda Çift Baskı

MesajGönderilme zamanı: Çrş Tem 08, 2015 2:28 pm
gönderen Gilaay
Aydin35 yazdı:Güzel soru.Cevabi merak ediyorum. Basta ebay olmak üzere bir cok satici, satistaki paralarinin fotograflarini avuc icinde yada parmaklarinin arasinda cekiyorlar. Nedenini hic anlayamadim.

insan eli ile parayı mukayese etmek gibi bir amaç güdülse de, herkesin eli farklı büyüklükte olacağı için anlamsız kaçıyor.
bilinçsizlikten olabilir. hele kondisyonu iyi paralar ise elde tutulan paralar, değerlerini düşürdüklerinin farkında bile olmayan bilinçsiz satıcılar beni irrite ediyor.
sonuç: ben de anlayamadım nedenini!

Re: Atatürk'ün Boynunda Çift Baskı

MesajGönderilme zamanı: Cum Tem 10, 2015 10:41 pm
gönderen Firavun
Yorumlar için çok teşekkür ederim arkadaşlar. Paranın fotoğrafını önce zemine koyup çektim ama sonradan hatanın bu şekilde belli olmadığını anladım. Doğru açıyı yakalamak amacıyla elimdeyken fotoğrafladım. Diğer açtığım konulara bakarsanız benimde paraları zemine koyarak fotoğraflama taraftarı olduğumu görebilirsiniz :D. Yorumlar için tekrar çok teşekkür ediyorum :).