HABERLER

Resim

Forum tekrardan kullanıma açılmıştır. Özel mesajlaşma kapatılmıştır. Koleksiyon konusu haricinde, şahsi yorumlar içeren mesajlar, kimin haklı olup olmadığına bakılmaksızın DERHAL SİLİNECEKTİR ! Foruma gönderilen her mesaj anında kontrol edilememektedir. Silinmesini istediğiniz, sizce uygun olmayan mesajları yöneticiye bildirmek için her mesajın üstünde, sağ tarafta bulunan DİKKAT işaretini tıklamanız yeterlidir.

Anadolu Nümismatik Forumu, Osmanlı Nümismatik tarafından idare edilmektedir. Ana web adresimiz http://www.osmanliparalari.com 'dur

FORUMDA İLK VE TEK !!!

FORUMDA İLK VE TEK !!!

Mesajgönderen Bu-rock-18 » Cmt Tem 24, 2010 6:29 pm

Harika bir albümdür. Avrupa turumda toplamıştım ve kendime bir albüm hazırlamıştım. Tamamen emek ürünüdür. Resmin olduğu bir kağıt üstüne para bölümleri olan dosya vardır. Resim kısmında hangi para nerde olması gerektiğini anlatır yani düzene sokar. Bazı ülkelerin paraları eksik. Fakat bir çoğunu tamamladım ve bir çoğunda da sadece 1 eksik var (örn: ispanya, bir tek 2Euro su eksik)

Fotoğraflarda "kalite" ortadadır.

Lütfen saçma teklifler vermeyin, tedavülde olduğundan paraları gidip harcasanız zaten 140-150 lira eder.

*Bütün Koleksiyon tamamlanmış, **Sadece 1 eksik var

Almanya*: 1c - 2c - 5c - 10c - 20c - 50c - 1Euro - 2Euro

Avusturya*: 1c - 2c - 5c - 10c - 20c - 50c - 1Euro - 2Euro

Beçika: 20c - 50c - 1Euro - 2Euro

Fransa*: 1c - 2c - 5c - 10c - 20c - 50c - 1Euro - 2Euro

Hollanda*: 1c - 2c - 5c - 10c - 20c - 50c - 1Euro - 2Euro

İspanya**: 1c - 2c - 5c - 10c - 20c - 50c - 1Euro

İtalya*: 1c - 2c - 5c - 10c - 20c - 50c - 1Euro - 2Euro

Portekiz**: 1c - 2c - 5c - 10c - 20c - 50c - 1Euro

Yunanistan: 10c - 1Euro

--------------------------------------------------------

Resim