HABERLER

Resim

Forum tekrardan kullanıma açılmıştır. Özel mesajlaşma kapatılmıştır. Koleksiyon konusu haricinde, şahsi yorumlar içeren mesajlar, kimin haklı olup olmadığına bakılmaksızın DERHAL SİLİNECEKTİR ! Foruma gönderilen her mesaj anında kontrol edilememektedir. Silinmesini istediğiniz, sizce uygun olmayan mesajları yöneticiye bildirmek için her mesajın üstünde, sağ tarafta bulunan DİKKAT işaretini tıklamanız yeterlidir.

Anadolu Nümismatik Forumu, Osmanlı Nümismatik tarafından idare edilmektedir. Ana web adresimiz http://www.osmanliparalari.com 'dur

inönü altınları

Re: inönü altınları

Mesajgönderen mondragon » Prş Eki 14, 2010 12:22 am

Selamlar,,
Değerli kardeşim hem acil diyosun hem resim koymuyorsun malı görmeden fiyat vermek yada istemek ne kadar gerçekçiliğe sığar oda tartışılır malını pazara çıkardıysan sergile malını malın fiyatını al üstüne örtü örterek malın fiyatını (kendin hariç) belirleyemezsin alıcı malı görerek fiyat verir görünmeyen malın fiyatı verilmez resmini hafta sonumu koycan hafta önümü koycan koy siteye fiyatınıda adam gibi verelim,,benim şahsi fikrim bu olması gerekende bu,,saygılarımla,,
mondragon

Mesajgönderen Gilaay » Prş Eki 14, 2010 2:21 am

Resim çekince GG'a koyun en iyisi. Meraklısı pey verir. Belki sizin istediğiniz 5000 rakamına da gelir böylece.
Koleksiyonunu Yaptığım Nümismatik Alanlar:
-T.C. Darphane Hatıra Paraları ile Tedavül Madeni Paraları Ve Bunların Hatalıları, Kalıp Farkları, Setleri
-Yasal Olan, Özel İzin Gerektirmeyen, Son Altı Padişah Meskuk Altınları İle Aynı Dönemin Üst Damgaları
Gilaay
(Çil) Koleksiyoner
(Çil) Koleksiyoner

Mesajgönderen mondragon » Prş Eki 14, 2010 2:59 am

Selamlar,,

beş binmi,,!!! neyse hayırlı pazar rastgele iyi satışlar,, :shock: :?
mondragon

Mesajgönderen Gilaay » Prş Eki 14, 2010 3:14 am

mondragon yazdı:Selamlar,,

beş binmi,,!!! neyse hayırlı pazar rastgele iyi satışlar,, :shock: :?

Önceki sayfayı okursanız, arkadaş 5000'e veriyordu bana parayı. :D
-T.C. Darphane Hatıra Paraları ile Tedavül Madeni Paraları Ve Bunların Hatalıları, Kalıp Farkları, Setleri
-Yasal Olan, Özel İzin Gerektirmeyen, Son Altı Padişah Meskuk Altınları İle Aynı Dönemin Üst Damgaları
Gilaay
(Çil) Koleksiyoner
(Çil) Koleksiyoner

Mesajgönderen mondragon » Prş Eki 14, 2010 3:22 am

Selamlar,,

fahiş ve çok yüksek bir fiyat çilse bile çok iyi fiyat vermişsiniz sn gilayy arkadaşın fiyatlardan haberi yok galiba sanki tek örnek gibi fiyat belirlemiş,,iyi satışlar dilerim ne diyeyim kolay gelsin,,
mondragon

Mesajgönderen alemdarocak » Prş Eki 14, 2010 1:53 pm

pazar günü nete koyacam o zamna inşallah alıcı arkadaşların daha iyi fikir sahibi olması saglanacak...ama ben kısaca bilgi verirsem altının üzerinde 1923/20 tarihi var.arkasında inönü resmi var.5 lira meskük oldugunu biliyorum.saygılarımla birde bir arkadaş GG koyalım demiş orası neresi beni bilgilendirirse sevinirim
alemdarocak
Hoşgeldiniz
Hoşgeldiniz

Mesajgönderen Gilaay » Prş Eki 14, 2010 3:45 pm

alemdarocak yazdı:pazar günü nete koyacam o zamna inşallah alıcı arkadaşların daha iyi fikir sahibi olması saglanacak...ama ben kısaca bilgi verirsem altının üzerinde 1923/20 tarihi var.arkasında inönü resmi var.5 lira meskük oldugunu biliyorum.saygılarımla birde bir arkadaş GG koyalım demiş orası neresi beni bilgilendirirse sevinirim

http://www.gittigidiyor.com/
Gilaay
(Çil) Koleksiyoner
(Çil) Koleksiyoner

Mesajgönderen alemdarocak » Pzr Eki 17, 2010 3:02 pm

Fotoğraf-0017.jpg
Fotoğraf-0016.jpg
alemdarocak
Hoşgeldiniz
Hoşgeldiniz

Mesajgönderen Gilaay » Pzr Eki 17, 2010 6:22 pm

Foto net değil.
Ayrıca tuttuğunuz yerde görüntü alınmadığı için kulp izi olup olmadığı belli değil.
En iyisi ya bir sarrafa verin (acil ihtiyaç dediğiniz için) ya da GG'a koyun daha iyi foto ile ki meraklıları alacaklarsa oradan alsın.
Şahsi fikrimdir...
İyi "Pazarlar".
Gilaay
(Çil) Koleksiyoner
(Çil) Koleksiyoner

Mesajgönderen alemdarocak » Pzr Eki 17, 2010 6:44 pm

arkadaşlar bundan iyi foto nasıl konur bilmiyorum
alemdarocak
Hoşgeldiniz
Hoşgeldiniz

Mesajgönderen Gilaay » Pzr Eki 17, 2010 6:56 pm

alemdarocak yazdı:arkadaşlar bundan iyi foto nasıl konur bilmiyorum

http://forum.osmanliparalari.com/viewtopic.php?f=8&t=1879
Gilaay
(Çil) Koleksiyoner
(Çil) Koleksiyoner

Mesajgönderen mustafacihan92 » Pzr Eki 17, 2010 8:05 pm

alemdarocak yazdı:arkadaşlar bundan iyi foto nasıl konur bilmiyorum

Kulp kısmı ve paranın ebatları net olacak şekilde...
mustafacihan92
(ÇA) Koleksiyoner
(ÇA) Koleksiyoner

Mesajgönderen alemdarocak » Sal Eki 19, 2010 1:19 pm

sanırsam bu altınla ilgilenen yok neyse herkese yorumları için sagol....artık iyi teklif veren bir kuyumcuya verme zamanı geldi.
alemdarocak
Hoşgeldiniz
Hoşgeldiniz

Mesajgönderen alemdarocak » Çrş Şub 23, 2011 5:48 pm

arkadaşlar koleksiyoncular altın hakında teklif bekliyorum ancak herhangi bir teklif gelmedi.alıcıları bekliyorum
alemdarocak
Hoşgeldiniz
Hoşgeldiniz

Önceki

Dön Koleksiyon Ürünleri Satan Üyelerimiz

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir