HABERLER

Resim

Forum tekrardan kullanıma açılmıştır. Özel mesajlaşma kapatılmıştır. Koleksiyon konusu haricinde, şahsi yorumlar içeren mesajlar, kimin haklı olup olmadığına bakılmaksızın DERHAL SİLİNECEKTİR ! Foruma gönderilen her mesaj anında kontrol edilememektedir. Silinmesini istediğiniz, sizce uygun olmayan mesajları yöneticiye bildirmek için her mesajın üstünde, sağ tarafta bulunan DİKKAT işaretini tıklamanız yeterlidir.

Anadolu Nümismatik Forumu, Osmanlı Nümismatik tarafından idare edilmektedir. Ana web adresimiz http://www.osmanliparalari.com 'dur

Pera Mezat 5 Haziran 2011 Müzayedesi

Re: Pera Mezat 5 Haziran 2011 Müzayedesi

Mesajgönderen Gilaay » Sal Haz 07, 2011 1:11 pm

Osman Bey, Yavuz Bey yoğun olabilir ve belki mesajınızı geç görebilir; bu arada bir başkası sizin istediklerinizi alabilir diye ben yazıyorum.
Benim aldığım notlara göre, 432 ve 433 satılmadılar. Ayrıca benzer lot olan 434 de satılmadı. Müzayede sonrası dün ve bugün satıldılarsa bilemem...
İsterseniz Yavuz Bey'e tel. açın. Tel.'i sizde yoksa, bana Ö.M. atın size bildireyim.
Koleksiyonunu Yaptığım Nümismatik Alanlar:
-T.C. Darphane Hatıra Paraları ile Tedavül Madeni Paraları Ve Bunların Hatalıları, Kalıp Farkları, Setleri
-Yasal Olan, Özel İzin Gerektirmeyen, Son Altı Padişah Meskuk Altınları İle Aynı Dönemin Üst Damgaları
Gilaay
(Çil) Koleksiyoner
(Çil) Koleksiyoner

Önceki

Dön Müzayedeler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir