HABERLER

Resim

Forum tekrardan kullanıma açılmıştır. Özel mesajlaşma kapatılmıştır. Koleksiyon konusu haricinde, şahsi yorumlar içeren mesajlar, kimin haklı olup olmadığına bakılmaksızın DERHAL SİLİNECEKTİR ! Foruma gönderilen her mesaj anında kontrol edilememektedir. Silinmesini istediğiniz, sizce uygun olmayan mesajları yöneticiye bildirmek için her mesajın üstünde, sağ tarafta bulunan DİKKAT işaretini tıklamanız yeterlidir.

Anadolu Nümismatik Forumu, Osmanlı Nümismatik tarafından idare edilmektedir. Ana web adresimiz http://www.osmanliparalari.com 'dur

Darphaneye İade ve Değişim

Darphaneye İade ve Değişim

Mesajgönderen Firavun » Sal Haz 14, 2016 4:29 pm

Arkadaşlar 2 hafta önce darphanenin sitesinden birkaç para aldım.Paralar 1 hafta sonra elime ulaştı.Paraları incelediğimde birinin kapsülünün kırık olduğunu gördüm. Çünkü kargoya verilirken sadece kağıt bir zarfa koymuşlar ne sarmışlar ne bir şey. Bugün Matrakçı Nasuh ve Dünya İnsani Zirvesi paralarını almaya giderken yanımda kırık olan Orhun Abideleri parasınıda götürdüm. Faturamda yanımdaydı sorun çıkarmadan değiştirdiler. Hiç korumasız yolluyosunuz dediğimde zaten öyle yolluyoruz bir şey yapamayız koruma için fazladan dediler.Kargoya belirtmelerini söyledim onunla biz ilgilenmiyoruz dediler. Neyse baya uzattım lafı :D. Eğer internetten aldığınızda elinize kırık gelirse derhal gidip faturanızla beraber değiştirin. Saygılarımla kolay gelsin :).
"Muhacirler kaybedilmiş topraklarımızın aziz hatıralarıdır..." Kemal Atatürk
Firavun
(Çil) Koleksiyoner
(Çil) Koleksiyoner

Re: Darphaneye İade ve Değişim

Mesajgönderen candemirkes » Sal Mar 21, 2017 3:49 pm

Kağıtları Merkez bankası değiştiryor.Yırtık kağıların 50%ge.cmeyecek ama.
Bir garip yolcuyum hayat yolunda
Yolunu kaybetmiş perişanım ben
Mecnun misali gurbet ellerde
Ümitsiz sevginin kurbanıyım ben
candemirkes
Forum Alışkanlık Yaptı
Forum Alışkanlık Yaptı

Dön Hatıra Paraları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir