HABERLER

Resim

Forum tekrardan kullanıma açılmıştır. Özel mesajlaşma kapatılmıştır. Koleksiyon konusu haricinde, şahsi yorumlar içeren mesajlar, kimin haklı olup olmadığına bakılmaksızın DERHAL SİLİNECEKTİR ! Foruma gönderilen her mesaj anında kontrol edilememektedir. Silinmesini istediğiniz, sizce uygun olmayan mesajları yöneticiye bildirmek için her mesajın üstünde, sağ tarafta bulunan DİKKAT işaretini tıklamanız yeterlidir.

Anadolu Nümismatik Forumu, Osmanlı Nümismatik tarafından idare edilmektedir. Ana web adresimiz http://www.osmanliparalari.com 'dur

Eror Piri Reis 500.000 tl altin tabut baski unikat

Eror Piri Reis 500.000 tl altin tabut baski unikat

Mesajgönderen adabudi » Çrş Ara 18, 2013 8:51 pm

Merhaba arkadaslar elimde unikat olan bir altin para var piri reis 500.000 lira tabut baski 100% orjinal ms 68 kisaltmali amerikan kapsülunde altin paralarda tabut baskinin olmasinin cok nadir oldugu bütün heryerde söyleniyor.ilgilenen varsa
ve iyi fiyat olursa satabilirim.
Ben Almanyadan yaziyorum 2 ay sonra tatile gelecegim bu email adresinden bana ulasabilirsiniz.
Kaan Uslu da fotograflari var.

cengiz76@web.de
adabudi
Isınma Turlarında
Isınma Turlarında

Re: Eror Piri Reis 500.000 tl altin tabut baski unikat

Mesajgönderen Gilaay » Çrş Ara 18, 2013 9:01 pm

Güzel bir pazarlama... Üç hafta evvel Kaan Bey'in ofisindeyken istemeden telefon konuşmanıza "kulak misafiri" olarak iştirak etmiştim...
Meraklısı iyi bir rakam verir umarım.
İyi koleksiyonlar.
Koleksiyonunu Yaptığım Nümismatik Alanlar:
-T.C. Darphane Hatıra Paraları ile Tedavül Madeni Paraları Ve Bunların Hatalıları, Kalıp Farkları, Setleri
-Yasal Olan, Özel İzin Gerektirmeyen, Son Altı Padişah Meskuk Altınları İle Aynı Dönemin Üst Damgaları
Gilaay
(Çil) Koleksiyoner
(Çil) Koleksiyoner

Dön Hatıra Paraları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir