HABERLER

Resim

Forum tekrardan kullanıma açılmıştır. Özel mesajlaşma kapatılmıştır. Koleksiyon konusu haricinde, şahsi yorumlar içeren mesajlar, kimin haklı olup olmadığına bakılmaksızın DERHAL SİLİNECEKTİR ! Foruma gönderilen her mesaj anında kontrol edilememektedir. Silinmesini istediğiniz, sizce uygun olmayan mesajları yöneticiye bildirmek için her mesajın üstünde, sağ tarafta bulunan DİKKAT işaretini tıklamanız yeterlidir.

Anadolu Nümismatik Forumu, Osmanlı Nümismatik tarafından idare edilmektedir. Ana web adresimiz http://www.osmanliparalari.com 'dur

5 emisyon 1 tertip mor binlik

5 emisyon 1 tertip mor binlik

Mesajgönderen ottoman2013 » Pzr Nis 14, 2013 10:14 pm

merhaba arkadaşlar.elimde çok ama çok temiz mor binlik var.internetten araştırdım ve 5 emisyon 1 tertip diye çıktı.D serisi sandık ürünü ve çok ama çok temiz.ürün için internette çok ama çok farklı fiyatlara rasladım.satmak istersem kaç lira eder?sizin değiminiz ile çil altından daha iyi şekilde korunmuş.bilgi için şimdiden herkese teşekkürler
En son ottoman2013 tarafından Pzr Nis 14, 2013 10:46 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
ottoman2013
Hoşgeldiniz
Hoşgeldiniz

Re: 5 emisyon 1 tertip mor binlik

Mesajgönderen Aydin35 » Pzr Nis 14, 2013 10:30 pm

ottoman2013 yazdı:merhaba arkadaşlar.elimde çok ama çok temiz mor binlik var.internetten araştırdım ve 5 emisyon 1 tertip diye çıktı.D serisi sandık ürünü ve çok ama çok temiz.ürün için internette çok ama çok farklı fiyatlara rasladım.satmak istersem kaç lira eder?sizin değiminiz ile çil altından daha iyi şekilde korunmuş.bilgi için şimdiden herkese teşekkürler

Paranizin kondisyonunu celiskili tarif ediyorsunuz. Hem cok temiz, hemde cil altindan daha iyi olamaz. Cil altinin iyisi cildir.
Fotograflardan bile, farkli kondisyon tespiti yapiliyor. Tarifle hic olmaz.
Lütfen paranizin her iki yüzünü net fotograflarla paylasin.
Aydin35
(Çil) Koleksiyoner
(Çil) Koleksiyoner

Mesajgönderen ottoman2013 » Pzr Nis 14, 2013 10:45 pm

eklemeye çalışırım fakat sorumu tekrarlamam gerekirse çil altı için bir şeyler söylemeniz mümkünmü
ottoman2013
Hoşgeldiniz
Hoşgeldiniz

Mesajgönderen Aydin35 » Pzr Nis 14, 2013 11:03 pm

Cil alti icin bir sey söylemem mümkün degil. Cünki söyleyecegim, herhangi bir cil alti mor binlik icin gecerli olur. Göremedigimiz icin, sizin paraniz icin gecerli olmaz.

Madem paranizin kondisyonunda bu kadar iddaalisiniz, buyrun verdigim linkten, fiyat tespitini kendiniz yapin.

http://www.osmanliparalari.com/1000-Lir ... els=1302-2
Aydin35
(Çil) Koleksiyoner
(Çil) Koleksiyoner

Dön Kağıt Türkiye Cumhuriyeti paraları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir