1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

inönü paraları

MesajGönderilme zamanı: Cum Ara 20, 2013 5:36 pm
gönderen furkanyavuz
Merhaba Arkadaşlar,

aşağıdakilinkte olan paraları değer ne kadar eder acaba?
yardımcı olabilirseniz sevinirim.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveri ... 0547/detay

Re: inönü paraları

MesajGönderilme zamanı: Cum Ara 20, 2013 6:15 pm
gönderen Gilaay
Ana sitedeki sol menüden, Türkiye Cumhuriyeti Kağıt Paraları kısmından, İnönü ile ilgili alt menülere tıklayıp referans değerlerini kendiniz bulabilirsiniz.

Re: inönü paraları

MesajGönderilme zamanı: Cmt Ara 21, 2013 12:53 am
gönderen ertug
furkanyavuz yazdı:Merhaba Arkadaşlar,

aşağıdakilinkte olan paraları değer ne kadar eder acaba?
yardımcı olabilirseniz sevinirim.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveri ... 0547/detay


Face de bu konuya cevap verilmişti.

Re: inönü paraları

MesajGönderilme zamanı: Cmt Ara 21, 2013 6:37 am
gönderen Gilaay
ertug yazdı:Face de bu konuya cevap verilmişti.

İyi de hocam, ben dahil "fb"´u forumdaki herkes kullanmıyor. Muhterem Gazi'm, siz dahil, bilinçsiz veya bilinçli olarak çoğu forum üyesi kullanıyor olabilir... Zaten takip ediyorsanız gündemden, son zamanlarda çokça olumsuz haberler çıktı hakkında, her türlü önlem almalara karşın, bir şekilde fişleniyorsunuz ve türlü istenmeyen içeriğe muhatap kalarak üstelik... İllegal bir şeylerimiz olduğundan değil fakat kişisel mahremiyetlerimize aykırı bir durum bu. Neyse, polemik yapmayayım; araştırılırsa forumda daha evvel bu konularla ilgili görüşlerim bulunabilir. Haydi siz bir kullanan olarak kemale ermiş yaştasınız; ben de sizin kadar olmasam da, belirli bir yaştayım. Maalesef genç kuşak zararlarının pek farkında olmadan bu gibi sosyal medya rezilliklerini kullanmakta. Belki bu ifademle bir nebze olsun insanların bilinçlenmelerine katkıda bulunurum.
Kullananlar kullansın tüm rezillikleriyle; kullanmayanlar da kullanmamayı sürdürsün benim gibi! :lol:
Bizim alanımızla ilgili olarak son bir fikir beyan edersem, genel gözlemim olarak, ciddi koleksiyonerler pek kullanmıyor; çünkü kimileri tarafından pazarlama aracı olarak kullanılmakta hem de bireysel olmaktan çıkmış şebeke halini almış şekilde maalesef... Çok güvenilir bulduğumuz, nümismat vasfını yapıştırdığımız bazı eşhas da üzülerek belirteyim ki, bahsi geçen mecrada "ekmek arıyor"´muş... :think:

Re: inönü paraları

MesajGönderilme zamanı: Cmt Ara 21, 2013 8:29 pm
gönderen berkeley
Sn Gilaay, forum kapandığında bir çok kişi üzüldü ve patrona baskı yaptı, numismatikle ilgili bilgiler, keşifler, tartışmalar muhakkak bu forumda yer almalı, burası senelerin toplanma noktası, bununla beraber facebook grupları görsel açıdan daha kuvvetli, bu nedir sorularına daha çabuk cevap alınabiliyor, sadece kendinize ait bir grup yapıp koleksiyonunuza internetin olduğu her yerden ulaşabiliyorsunuz, yani akıllıca kullanılırsa avantajları da var, bir çok etkinlik, hayvan sever grupları, tarih ile ilgili bir çok makale okuyabileceğim gruplara da üyeyim, sahtekarlar var, üç kuruş için şerefini bırakanlarda var ama onlarla iş yapmayız ve yaptırmayız olur biter.

Hülasa teknolojinin iyi yanını almalıyız :)