HABERLER

Resim

Forum tekrardan kullanıma açılmıştır. Özel mesajlaşma kapatılmıştır. Koleksiyon konusu haricinde, şahsi yorumlar içeren mesajlar, kimin haklı olup olmadığına bakılmaksızın DERHAL SİLİNECEKTİR ! Foruma gönderilen her mesaj anında kontrol edilememektedir. Silinmesini istediğiniz, sizce uygun olmayan mesajları yöneticiye bildirmek için her mesajın üstünde, sağ tarafta bulunan DİKKAT işaretini tıklamanız yeterlidir.

Anadolu Nümismatik Forumu, Osmanlı Nümismatik tarafından idare edilmektedir. Ana web adresimiz http://www.osmanliparalari.com 'dur

çok güzel bir site

Foruma üye olmak isteyenler önce burayı okuyun. DENEME mesajlarınızı da buraya gönderebilirsiniz.

çok güzel bir site

Mesajgönderen etm032 » Çrş Kas 26, 2008 3:08 pm

içerigiyle anlatımıyla baya kapsamlı hazırlanmış bir site ama pul konusundada yardım almak istiyorum hem para hemde pul ikiside ilgi alanım yardımcı olursanız sevinirim.
En son etm032 tarafından Çrş Kas 26, 2008 3:19 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
etm032

Re: çok güzel bir site

Mesajgönderen kaanuslu » Çrş Kas 26, 2008 3:12 pm

Şöyle bir laf vardır : bütün renkler tamam bir tek fıtığı yeşil eksikti !
Para koleksiyonculuğunu tamamlayamadık ki sıra pula gelsin.
Ama hatırınız kalmasın, diğer koleksiyonlar başlığı altında PUL köşesi de açacağım. Umarım işinize yarar.
kaanuslu
Admin
Admin

Mesajgönderen etm032 » Çrş Kas 26, 2008 3:22 pm

bakalım artık zamanla derdimize çare buldukça işimize yaradıgı da belli olacak ama her halukarda emek karşısında saygım büyük eline saglık
etm032

Mesajgönderen msu » Çrş Kas 26, 2008 4:56 pm

Patron siz pul konusunda hiç zahmete girmeyin. Çünkü Trfila.com pul koleksiyonu hakkındaki bütün sorulara cevap olacaktır. Şiddetle tavsiye ederim.
msu
(ÇT) Koleksiyoner
(ÇT) Koleksiyoner

Mesajgönderen SacitKemal » Pzr Eyl 12, 2010 3:08 pm

msu' nun tavsiyesiyle ben de baktım trfila.com' a, güzel bir site olmuş gerçekten sorularına cevap verebilecek kalitede.
SacitKemal

Dön Yeni Üye Olacaklara

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir