HABERLER

Resim

Forum tekrardan kullanıma açılmıştır. Özel mesajlaşma kapatılmıştır. Koleksiyon konusu haricinde, şahsi yorumlar içeren mesajlar, kimin haklı olup olmadığına bakılmaksızın DERHAL SİLİNECEKTİR ! Foruma gönderilen her mesaj anında kontrol edilememektedir. Silinmesini istediğiniz, sizce uygun olmayan mesajları yöneticiye bildirmek için her mesajın üstünde, sağ tarafta bulunan DİKKAT işaretini tıklamanız yeterlidir.

Anadolu Nümismatik Forumu, Osmanlı Nümismatik tarafından idare edilmektedir. Ana web adresimiz http://www.osmanliparalari.com 'dur

Madeni para hakkında bilgi

Foruma üye olmak isteyenler önce burayı okuyun. DENEME mesajlarınızı da buraya gönderebilirsiniz.

Madeni para hakkında bilgi

Mesajgönderen umutsuz » Pzt Ara 20, 2010 7:58 pm

İlk önce bu siteyi kuran ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum..Umarım benim sorunumu da çözersiniz..Bu para hakkında bilgi istiyorum sizden..
Not:Resim biraz bozuk olabilir pc kamerası ile çektim..

Resim

Resim
umutsuz

Re: Madeni para hakkında bilgi

Mesajgönderen avanosemre » Pzt Ara 20, 2010 9:29 pm

pARANIZ GREKROMA SANIRIM AMA KESİN BİRŞEY SÖYLEYEBİLMEK İÇİN YAZI VE RESİMLERİN DAHA NET OLDUĞU FOTOĞRAFLAR GÖNDERMELİSİNİZ BU ARADA FORUMDA YANLIŞ YERDESİNİZ ANTİK SİKKELER BÖLÜMÜNE KOYARSANIZ RESİMLERİ DAHA ÇABUK CEVAP ALABİLİRSİNİZ.
avanosemre
resmi koleksiyoner
resmi koleksiyoner

Mesajgönderen umutsuz » Sal Ara 21, 2010 6:38 pm

avanosemre;

Dünden beri abartmıyorum, internette en az 2000 tane para incelemişimdir; bu paranın benzerine hiçbir yerde rastlamadım..
Görüntüyü şu an ki imkanlarım doğrultusunda bu kadar ayarlaya bildim..Paranın üzerinde LOVRAS-LOVAAS ta olabilir ya da O ile S farklı bir harf olabilir, zor okunuyor. sanırım bana ancak bu para ile önce karşılaşmış,daha önce görmüş biri yardım edebilir; yine de yanıtınız için teşekkürler..

Konuyu, yetkili arkadaşlardan uygun yere taşımalarını rica ediyorum..Sizlerden bu şartlarda yardım bekliyorum, belki ileri ki günlerde daha net görüntüler verebilirim..
umutsuz

Mesajgönderen avanosemre » Çrş Ara 22, 2010 1:32 pm

www.vcoins.com sitesinden search kısmına temple yazarakta aratabilirsiniz belki bir şans bulunabilir.direkt olarak bu parayı hemen tanıyabilecek birini bulmanız cok düşük bir ihtimal ben en azından 10binlerce sikke görmüşümdür ben bile hemen yazıları veya resimleri olmadan tanımlayamadım ne yazıkki
avanosemre
resmi koleksiyoner
resmi koleksiyoner

Mesajgönderen umutsuz » Cum Ara 24, 2010 10:12 pm

Verdiğiniz linke baktım ama maalesef aynısı bulamadım :(İlgilendiğiniz için tekrar teşekkürler..
umutsuz

Mesajgönderen arsingocaba » Pzr Şub 13, 2011 2:22 pm

http://unyezile.com/define.htm

şu linke bir gözatın, benzer paralar mevcut, yol gösterici olabilir !!
arsingocaba
Isınma Turlarında
Isınma Turlarında

Dön Yeni Üye Olacaklara

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir