HABERLER

Resim

Forum tekrardan kullanıma açılmıştır. Özel mesajlaşma kapatılmıştır. Koleksiyon konusu haricinde, şahsi yorumlar içeren mesajlar, kimin haklı olup olmadığına bakılmaksızın DERHAL SİLİNECEKTİR ! Foruma gönderilen her mesaj anında kontrol edilememektedir. Silinmesini istediğiniz, sizce uygun olmayan mesajları yöneticiye bildirmek için her mesajın üstünde, sağ tarafta bulunan DİKKAT işaretini tıklamanız yeterlidir.

Anadolu Nümismatik Forumu, Osmanlı Nümismatik tarafından idare edilmektedir. Ana web adresimiz http://www.osmanliparalari.com 'dur

Merhabalar

Foruma üye olmak isteyenler önce burayı okuyun. DENEME mesajlarınızı da buraya gönderebilirsiniz.

Merhabalar

Mesajgönderen sempatikadam » Çrş Eyl 14, 2011 11:07 am

Merhabalar arkadaşlar, Kaan Bey'in avatarına bir selam yollayarak aranıza katılıyorum. TenTen çocukluğumdan beri en sevdiğim çizgi roman kahramanıdır. Kaptan Haddock da keza öyle. Bu arada ismim Uğur. 1973 modelim. Koleksiyona ilgim 1984 yılında Beyazıt'ta yaşlı bir amcadan 6. emisyon 20 TL alarak başlamıştı. Rakamları tekrarlıyordu, ilgimi çekmişti. Sonrasında pul para kartpostal derken ilgi alanım bayağı dağıldı. Şu anda sadece TC kağıt paraları üzerinde duruyorum. Master için ABD'de iken e-bay'e de sarmıştım. O nedenle orada yaşayan koleksiyoner arkadaşlara imreniyorum :) Forumu uzun süre üye olmadan takip ettim. Yaklaşık 1 yıldır da üyeyim. Herkese sevgilerimi saygılarımı sunuyorum.
Gideceğin limanın hangisi olduğunu bilmiyorsan, rüzgarın ne yönden estiğinin de önemi yoktur.
sempatikadam
Hoşgeldiniz
Hoşgeldiniz

Re: Merhabalar

Mesajgönderen Gilaay » Çrş Eyl 14, 2011 7:38 pm

sempatikadam yazdı:1973 modelim.

Sizden 5 model eski birisi olarak foruma katılımınızın kalıcı olmasını dilerim! 8)
Koleksiyonunu Yaptığım Nümismatik Alanlar:
-T.C. Darphane Hatıra Paraları ile Tedavül Madeni Paraları Ve Bunların Hatalıları, Kalıp Farkları, Setleri
-Yasal Olan, Özel İzin Gerektirmeyen, Son Altı Padişah Meskuk Altınları İle Aynı Dönemin Üst Damgaları
Gilaay
(Çil) Koleksiyoner
(Çil) Koleksiyoner

Mesajgönderen ertug » Çrş Eyl 14, 2011 8:24 pm

Sayın sempatikadam, Hoşgeldiniz, Necdet kardeşimizin söyleyişiyle ''kalıcı olmanız '' dileklerimle.
Yanlız şu model işini fazla karıştırmayın, Yaşımız meydana çıkıyor :D .
ertug
(ÇA) Koleksiyoner
(ÇA) Koleksiyoner

Mesajgönderen sempatikadam » Çrş Eyl 14, 2011 8:28 pm

Sağolun varolun, inşallah kalıcı olacağım. Model meselesini kafaya takmayalım, çeşit iyidir değil mi, tıpkı koleksiyon gibi :lol:
Gideceğin limanın hangisi olduğunu bilmiyorsan, rüzgarın ne yönden estiğinin de önemi yoktur.
sempatikadam
Hoşgeldiniz
Hoşgeldiniz

Mesajgönderen Sancak17TR » Cmt Eyl 24, 2011 10:51 pm

Hosgeldiniz forumumuza.
Resim
Sancak17TR
(Çil) Koleksiyoner
(Çil) Koleksiyoner

Dön Yeni Üye Olacaklara

Kimler çevrimiçi