HABERLER

Resim

Forum tekrardan kullanıma açılmıştır. Özel mesajlaşma kapatılmıştır. Koleksiyon konusu haricinde, şahsi yorumlar içeren mesajlar, kimin haklı olup olmadığına bakılmaksızın DERHAL SİLİNECEKTİR ! Foruma gönderilen her mesaj anında kontrol edilememektedir. Silinmesini istediğiniz, sizce uygun olmayan mesajları yöneticiye bildirmek için her mesajın üstünde, sağ tarafta bulunan DİKKAT işaretini tıklamanız yeterlidir.

Anadolu Nümismatik Forumu, Osmanlı Nümismatik tarafından idare edilmektedir. Ana web adresimiz http://www.osmanliparalari.com 'dur

YENİ ÜYE OLACAKLAR ÖNCE BU MESAJI OKUYUN

Foruma üye olmak isteyenler önce burayı okuyun. DENEME mesajlarınızı da buraya gönderebilirsiniz.

YENİ ÜYE OLACAKLAR ÖNCE BU MESAJI OKUYUN

Mesajgönderen kaanuslu » Pzt Kas 13, 2006 10:03 am

Üye olmasanız bile Forumdaki bütün mesajları okuyabilirsiniz. Mesaj göndermek isterseniz üye olmak zorundasınız.

Üye formunu doldururken yazdığınız e-mail adresinin doğru olduğundan emin olun. Sizin güvenliğiniz ve e-mail adresinizin, sizin onayınız olmadan kullanılmasını engellemek için, bir onay e-mail'i gönderilecektir.

Bu e-maile cevap vermezseniz üyeliğiniz onaylanmaz.
kaanuslu
Admin
Admin

Re: YENİ ÜYE OLACAKLAR ÖNCE BU MESAJI OKUYUN

Mesajgönderen terzinuri » Cum Eki 08, 2010 1:14 am

öncelikle merhaba,size ve bu siteyi hazırlanmasında emegi geçen bütün büyüklerime ve küçüklerime çok teşekkür ederim, böyle güzel bir çalışmanızdan dolayı koleksiyon benim için çocukken sadece merakdı.eski yırtık pırtık üzerinde bir sürü bant,yara bandı,koli bandı vs. olan paralarım vardı.ilk aldıgım para 9- 10 yaşlarında, terzi çıragıyken 10000 lira haftalıgımdı, 5000 liraya 6.ems 100 lira oldu.ama şimdi yani son 2 yıldır daha düzgün ve elimden geldigi kadar çil olmak kaydıyla koleksiyon yapıyorum.tabii bu sizlerin.özelliklede Fatih abinin katkılarıyla. böyle bir siteden Fatih abiyle tanıştıkdan sonra haberim oldu. hayattan çok şeyler kaçırmışım :wall: geç kalmadan koleksiyonculugun bir ucundanda bende tuttum,sizlerin sayesinde :clapping: terzilige devam ediyorum koleksiyonculuguda:) :clapping:
terzinuri
Hoşgeldiniz
Hoşgeldiniz

Mesajgönderen Gilaay » Cum Eki 08, 2010 2:23 am

terzinuri yazdı:öncelikle merhaba,size ve bu siteyi hazırlanmasında emegi geçen bütün büyüklerime ve küçüklerime çok teşekkür ederim, böyle güzel bir çalışmanızdan dolayı koleksiyon benim için çocukken sadece merakdı.eski yırtık pırtık üzerinde bir sürü bant,yara bandı,koli bandı vs. olan paralarım vardı.ilk aldıgım para 9- 10 yaşlarında, terzi çıragıyken 10000 lira haftalıgımdı, 5000 liraya 6.ems 100 lira oldu.ama şimdi yani son 2 yıldır daha düzgün ve elimden geldigi kadar çil olmak kaydıyla koleksiyon yapıyorum.tabii bu sizlerin.özelliklede Fatih abinin katkılarıyla. böyle bir siteden Fatih abiyle tanıştıkdan sonra haberim oldu. hayattan çok şeyler kaçırmışım :wall: geç kalmadan koleksiyonculugun bir ucundanda bende tuttum,sizlerin sayesinde :clapping: terzilige devam ediyorum koleksiyonculuguda:) :clapping:

Foruma hoşgeldiniz. Galiba Fatih Bey'in orada tanışmış olabiliriz. Kır ve de pis sakallı, yuvarlak gözlük takan cins bir tip hatırlıyorsanız, o benim! :mrgreen:
Banknot koleksiyonu yapmıyorum artık; yapan arkadaşlar veya ben, ilgili yerlere açacağınız başlıklarda ya da
forumda diğer soracağınız sorulara yardımcı olmaya çalışırız.
Bugün Sn.ganzilis'in doğumgünü; ilk iletinizi bugün yazmanızda bir hikmet vardır elbette. 8)
Hürmetler...

-Necdet-
Koleksiyonunu Yaptığım Nümismatik Alanlar:
-T.C. Darphane Hatıra Paraları ile Tedavül Madeni Paraları Ve Bunların Hatalıları, Kalıp Farkları, Setleri
-Yasal Olan, Özel İzin Gerektirmeyen, Son Altı Padişah Meskuk Altınları İle Aynı Dönemin Üst Damgaları
Gilaay
(Çil) Koleksiyoner
(Çil) Koleksiyoner

Mesajgönderen karabina » Cum Eki 08, 2010 2:00 pm

Gilaay yazdı:Kır ve de pis sakallı, yuvarlak gözlük takan cins bir tip hatırlıyorsanız, o benim!
:clapping:
Güzel bir tarif olmuş Sayın Gilaay.. :lol:

sayın Terzinuri, foruma hoşgeldiniz..
Bende kendimi tanıtmak isterdim ama sizinle hic tanısmadıgımız icin bir anlamı olmaz diye düsünüyorum. :wink:

Saygılar

Not; Üstad Fatih abininde dogum gününü buradan bir kere daha kutlayayım, iyiki dogmuşsun Fatih abi.. Sen olmasan halimiz nice olurdu acaba :think:
ne mutlu türküm diyene
karabina
(Çil) Koleksiyoner
(Çil) Koleksiyoner

Mesajgönderen 16nicea » Cum Eki 08, 2010 6:34 pm

sayın terzi nuri foruma hoş geldiniz
selamlar
16nicea
resmi koleksiyoner
resmi koleksiyoner

Mesajgönderen Gilaay » Cum Eki 08, 2010 7:59 pm

Sn.Terzinuri, ben sizi Ganzilis'in oradaki hem Terzi, hem de adı Nuri olan adaşınız ve de meslektaşınız sanmışım;
bugün Fatih Bey yüzyüze görüşmemizde sizin isim ve meslek benzerliği olan başka bir arkadaş olduğunuzu söyledi. :D
Neyse, sorun değil, yeniden foruma hoşgeldiniz diyorum. Hürmetler...
Koleksiyonunu Yaptığım Nümismatik Alanlar:
-T.C. Darphane Hatıra Paraları ile Tedavül Madeni Paraları Ve Bunların Hatalıları, Kalıp Farkları, Setleri
-Yasal Olan, Özel İzin Gerektirmeyen, Son Altı Padişah Meskuk Altınları İle Aynı Dönemin Üst Damgaları
Gilaay
(Çil) Koleksiyoner
(Çil) Koleksiyoner

Mesajgönderen terzinuri » Cmt Eki 09, 2010 11:29 pm

merhaba, FATİH ABİ DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN NİCE MUTLU YILLARA AİLENLE. sayın Gilaay,16nicea ve karabina hepinize çok teşekkür ederim, bana bu kadar içten kelimeler sarfettiginiz için. :clapping: inşallah bir nasip olurda yüz yüzede tanışırız. :D :clapping: :clapping: :clapping:
terzinuri
Hoşgeldiniz
Hoşgeldiniz

Dön Yeni Üye Olacaklara

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir