HABERLER

Resim

Forum tekrardan kullanıma açılmıştır. Özel mesajlaşma kapatılmıştır. Koleksiyon konusu haricinde, şahsi yorumlar içeren mesajlar, kimin haklı olup olmadığına bakılmaksızın DERHAL SİLİNECEKTİR ! Foruma gönderilen her mesaj anında kontrol edilememektedir. Silinmesini istediğiniz, sizce uygun olmayan mesajları yöneticiye bildirmek için her mesajın üstünde, sağ tarafta bulunan DİKKAT işaretini tıklamanız yeterlidir.

Anadolu Nümismatik Forumu, Osmanlı Nümismatik tarafından idare edilmektedir. Ana web adresimiz http://www.osmanliparalari.com 'dur

SATILIK C.ve ters C erörlü 2 buçuk lira

Herhangi bir koleksiyon konusundaki alım/satım mesajlarınızı buraya gönderebilirsiniz.
Forum kuralları
Türkiye Cumhuriyeti'ne ait paraların tamamı, Osmanlı kağıt paralarının tamamı ve üzerinde hicri 1255 veya daha yakın bir tarih taşıyan Osmanlı madeni paraları ile ilgili her türlü alım/satım tekliflerinizi buraya gönderebilirsiniz. Satışı 2863 sayılı kanun ile yasak olan diğer paralar veya nesneler için gelen mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.

SATILIK C.ve ters C erörlü 2 buçuk lira

Mesajgönderen alperen » Çrş Haz 09, 2010 1:21 pm

SELAMLAR
Değerli koleksiyoner arkadaşlar elime iki tarafıda C ve ters C kenar yazıları olan erörlü 1976 yılına ait 2 buçuk lira geçti
burada satışa koyuyorum özel msj ma açık teklif le satışa koydum fiyat yazmıyorum ilgilenen koleksiyoner arkadaşlar tekliflerini özel msj yoluyla bana bildirebilir para çok temizdir alan arkadaş şimdiden hayrını görsün .
En son alperen tarafından Çrş Haz 09, 2010 3:44 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
alperen
Isınma Turlarında
Isınma Turlarında

Re: SATILIK C.ve ters C erörlü 2 buçuk lira

Mesajgönderen mondragon » Çrş Haz 09, 2010 1:34 pm

slm

sn Alperen ortalama bir fiyat belirledinizmi para hakkında özelinize msj attım bir bakın .saygılar
mondragon

Mesajgönderen alperen » Çrş Haz 09, 2010 1:46 pm

SELAMLAR

SN Mondragon piyasada bulunan 1966 bir lira cum cum lar gibi yada 1967 ters tc 25 kuruşlar gibi kataloglarda bu paranın erörü listelenmemiş onlar listelendiği için ortalama fiyatlar belli buna ne diyeyim teklifiniz için teşekür ederim .
alperen
Isınma Turlarında
Isınma Turlarında

Mesajgönderen mondragon » Çrş Haz 09, 2010 1:53 pm

slm

sn Alperen ben marmariste ikamet ediyorum şu an size yakınım hem tanışalım hemde parayı yakından inceleme fırsatım olsun
mondragon

Mesajgönderen alperen » Çrş Haz 09, 2010 1:56 pm

SN

Mondragon özeline adresimi bildirdim buyrun misafirim olun hem sizin gibi değerli bir koleksiyoner le tanışma fırsatım olsun bu vesileyle saygılar .
alperen
Isınma Turlarında
Isınma Turlarında

Mesajgönderen Ahmet seyhan » Çrş Haz 09, 2010 2:32 pm

----------------------------------------
En son Ahmet seyhan tarafından Pzt Kas 08, 2010 11:34 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Ahmet seyhan
Hoşgeldiniz
Hoşgeldiniz

Mesajgönderen alperen » Çrş Haz 09, 2010 2:40 pm

SELAMLAR

SN Ahmet seyhan teklifiniz için teşekür ederim bir iki gün bu şekilde satışta kalsın değerlendiriceğim kalın sağlıcakla saygılar .
alperen
Isınma Turlarında
Isınma Turlarında

Mesajgönderen alperen » Çrş Haz 09, 2010 3:58 pm

SELMLAR
Değerli arkadaşlar 1976 C ve ters C kenar baskılı 2 buçuk liram sn mondragona satılmış ve koleksiyonuna katmıştır marmariste ikamet ediyormuş değerli koleksiyoner arkadaşımız bana 45 km mesafede bana ziyaret ederek misafirim oldu ve parayı yakından inceleme şansıda oldu ve bu vesileylede tanışmış olduk paranın hayrını görsün ilgilenen arkadaşlara ayrı ayrı teşekür ederim saygılar .
alperen
Isınma Turlarında
Isınma Turlarında

Mesajgönderen Gilaay » Çrş Haz 09, 2010 4:03 pm

alperen yazdı:SELMLAR
Değerli arkadaşlar 1976 C ve ters C kenar baskılı 2 buçuk liram sn mondragona satılmış ve koleksiyonuna katmıştır marmariste ikamet ediyormuş değerli koleksiyoner arkadaşımız bana 45 km mesafede bana ziyaret ederek misafirim oldu ve parayı yakından inceleme şansıda oldu ve bu vesileylede tanışmış olduk paranın hayrını görsün ilgilenen arkadaşlara ayrı ayrı teşekür ederim saygılar .

Bu mesajı okumadan özelinize teklif rakamımı yollamıştım. Az mı kaldı rakam çok mu bilmiyorum ama zaten giden gitmişti... Alana, Sn.mondragon'a hayırlı olsun. Bari kaça gittiğini de yazın. Tekrar çıkarsa baz fiyat oluştursun.
Koleksiyonunu Yaptığım Nümismatik Alanlar:
-T.C. Darphane Hatıra Paraları ile Tedavül Madeni Paraları Ve Bunların Hatalıları, Kalıp Farkları, Setleri
-Yasal Olan, Özel İzin Gerektirmeyen, Son Altı Padişah Meskuk Altınları İle Aynı Dönemin Üst Damgaları
Gilaay
(Çil) Koleksiyoner
(Çil) Koleksiyoner

Mesajgönderen Gilaay » Çrş Haz 09, 2010 4:09 pm

alperen yazdı:SELAMLAR

SN Ahmet seyhan teklifiniz için teşekür ederim bir iki gün bu şekilde satışta kalsın değerlendiriceğim kalın sağlıcakla saygılar .

Biraz haksız rekabet olmuş gibi! Hem rakam tam olarak belli değil ve para bir-iki gün satışta kalacak deniyor hem de saati dolmadan sırf size yakın diye Sn.mondragon gelip alıyor. Bundan sonraki satışlarınızda mondragon ne pey verirse +10 Lira mı diyeceğiz??? Olmadı böyle. Hayırlı olsun. :think: :oops:
-T.C. Darphane Hatıra Paraları ile Tedavül Madeni Paraları Ve Bunların Hatalıları, Kalıp Farkları, Setleri
-Yasal Olan, Özel İzin Gerektirmeyen, Son Altı Padişah Meskuk Altınları İle Aynı Dönemin Üst Damgaları
Gilaay
(Çil) Koleksiyoner
(Çil) Koleksiyoner

Mesajgönderen alperen » Çrş Haz 09, 2010 4:33 pm

SELAMLAR

Değerli koleksiyoner arkadaşlar sn Ahmet seyhan 2000 bin dolar teklif etti sn Ahmet seyhan teklifte bulunurken sn mondragon yanımda misafirimdi 2300 dolar teklif etti sn Ahmet seyhan bu paranın üzerine çıkmayınca sn mondragon peşin ödemeyle bu parayı koleksiyonuna kattı hayrını görsün .
alperen
Isınma Turlarında
Isınma Turlarında

Mesajgönderen Gilaay » Çrş Haz 09, 2010 4:35 pm

alperen yazdı:SELAMLAR

Değerli koleksiyoner arkadaşlar sn Ahmet seyhan 2000 bin dolar teklif etti sn Ahmet seyhan teklifte bulunurken sn mondragon yanımda misafirimdi 2300 dolar teklif etti sn Ahmet seyhan bu paranın üzerine çıkmayınca sn mondragon peşin ödemeyle bu parayı koleksiyonuna kattı hayrını görsün .

Hayırlı olsun diyorum yeniden. Bence bu kadar fazla etmez.
Gilaay
(Çil) Koleksiyoner
(Çil) Koleksiyoner

Mesajgönderen Ahmet seyhan » Çrş Haz 09, 2010 4:41 pm

-----------------------------------------.
En son Ahmet seyhan tarafından Pzt Kas 08, 2010 11:35 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Ahmet seyhan
Hoşgeldiniz
Hoşgeldiniz

Mesajgönderen Gilaay » Çrş Haz 09, 2010 4:48 pm

Ahmet seyhan yazdı:merhabalar

Hayırlı olsun tek erör olduğu için şu ana kadar bu fiyatı verdim bugün çil altı 1976 ters TC 25 KURUŞLARIN 1500 İLE 2000 dolara alınıp satıldığını hesaba katarsak halbuki bu 25 kuruşlarda benim bildiğim kolaksiyonerlerde var olan bir para ki bu 2 buçuk lira görülmemiş bir erör yiğidi öldürüp hakkını yememek lazım hayırlı olsun yeni erörlü paramız .

1977 Ters TC 2,5 Lira görülmüş bir erör müdür? Bu para bende var ve çok makul bir rakama aldım. 1976'da 25 Kuruş basıldı mı????? 2,5 Lira demek istiyorsanız onun ters TC'si 15-20 TL'dır!!! 1976'da 25 Kuruş basıldıysa ve de ters TC'si varsa ben bilmiyorum! Cehaletime verin. Öğretin ki öğrenelim. Saygılarımla... 1971-1972-1975-1976 yıllarında 25 Kuruş basılmadığını biliyorum.
Gilaay
(Çil) Koleksiyoner
(Çil) Koleksiyoner

Mesajgönderen Ahmet seyhan » Çrş Haz 09, 2010 4:53 pm

----------------------------------------
En son Ahmet seyhan tarafından Pzt Kas 08, 2010 11:35 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Ahmet seyhan
Hoşgeldiniz
Hoşgeldiniz

Sonraki

Dön Alım - Satım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir