HABERLER

Resim

Forum tekrardan kullanıma açılmıştır. Özel mesajlaşma kapatılmıştır. Koleksiyon konusu haricinde, şahsi yorumlar içeren mesajlar, kimin haklı olup olmadığına bakılmaksızın DERHAL SİLİNECEKTİR ! Foruma gönderilen her mesaj anında kontrol edilememektedir. Silinmesini istediğiniz, sizce uygun olmayan mesajları yöneticiye bildirmek için her mesajın üstünde, sağ tarafta bulunan DİKKAT işaretini tıklamanız yeterlidir.

Anadolu Nümismatik Forumu, Osmanlı Nümismatik tarafından idare edilmektedir. Ana web adresimiz http://www.osmanliparalari.com 'dur

Alim Satimla ilgili

Herhangi bir koleksiyon konusundaki alım/satım mesajlarınızı buraya gönderebilirsiniz.
Forum kuralları
Türkiye Cumhuriyeti'ne ait paraların tamamı, Osmanlı kağıt paralarının tamamı ve üzerinde hicri 1255 veya daha yakın bir tarih taşıyan Osmanlı madeni paraları ile ilgili her türlü alım/satım tekliflerinizi buraya gönderebilirsiniz. Satışı 2863 sayılı kanun ile yasak olan diğer paralar veya nesneler için gelen mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.

Alim Satimla ilgili

Mesajgönderen sedatalagoz » Pzt Oca 03, 2011 1:55 am

Merhaba arkadaslar dogru yeremi konu actim bilmiyorum ama alim satim icin gg veya shbndn gibi siteleri kullanioruz genelde bende bunun üzerine kendimce koleksiyonerlere özel ilan sitesi açmak istedim dilerseniz benim sitemede ilanlarinizi verebilirsiniz. Niyetim koleksiyon severlere ait bir yer olmasi ve görüpte yeni baslayacak olan arkadaslara daha fazla çesit sunmak istedim. Üye olan kisiler ücretsiz ilan verebilirler ilanlarinin ana sayfada yayinlanmasini isteyenler bana özel kisminda ilanlarim bölümünde ilaninin yaninda yildiz sekmesine tiklayarak 30 günü secerse ücretsiz olarak yayinlayabilirim

www.koleksiyon.web.tr Ücretsiz koleksiyonerlere özel ilan sitesi.
sedatalagoz
Hoşgeldiniz
Hoşgeldiniz

Re: Alim Satimla ilgili

Mesajgönderen E.KUŞCU » Pzt Oca 03, 2011 6:22 pm

:clapping: Siteniz güzel tasarlanmış.İnşallah dahada geliştirirsiniz.

GG zıvanadan çıktı,sahibinden.com dakilere zaten akıl erdirmek imkansız.Geliştirebilir ve tutunabilirseniz mükemmel olur
E.KUŞCU
resmi koleksiyoner
resmi koleksiyoner

Mesajgönderen sedatalagoz » Pzt Oca 03, 2011 10:08 pm

inşallah hocam ilgin için de ayrıca teşekkür ederim
sedatalagoz
Hoşgeldiniz
Hoşgeldiniz

Mesajgönderen 16nicea » Pzt Oca 03, 2011 10:34 pm

Siteniz güzel olmuş . Hayırlı olsun