HABERLER

Resim

Forum tekrardan kullanıma açılmıştır. Özel mesajlaşma kapatılmıştır. Koleksiyon konusu haricinde, şahsi yorumlar içeren mesajlar, kimin haklı olup olmadığına bakılmaksızın DERHAL SİLİNECEKTİR ! Foruma gönderilen her mesaj anında kontrol edilememektedir. Silinmesini istediğiniz, sizce uygun olmayan mesajları yöneticiye bildirmek için her mesajın üstünde, sağ tarafta bulunan DİKKAT işaretini tıklamanız yeterlidir.

Anadolu Nümismatik Forumu, Osmanlı Nümismatik tarafından idare edilmektedir. Ana web adresimiz http://www.osmanliparalari.com 'dur

Telefon Kartı Koleksiyonu

Herhangi bir koleksiyon konusundaki alım/satım mesajlarınızı buraya gönderebilirsiniz.
Forum kuralları
Türkiye Cumhuriyeti'ne ait paraların tamamı, Osmanlı kağıt paralarının tamamı ve üzerinde hicri 1255 veya daha yakın bir tarih taşıyan Osmanlı madeni paraları ile ilgili her türlü alım/satım tekliflerinizi buraya gönderebilirsiniz. Satışı 2863 sayılı kanun ile yasak olan diğer paralar veya nesneler için gelen mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.

Telefon Kartı Koleksiyonu

Mesajgönderen dastok68 » Prş Ağu 30, 2012 8:29 pm

Değerli forum üyeleri, telefon kartı koleksiyonu yapan arkadaşları arıyorum, elimde yaklaşık 10 bin adet telefon kartı var, bunları elden çıkartmak istiyorum, fiyatı çok düşük tutacağım, saygı ve sevgilerimle...
dastok68
Isınma Turlarında
Isınma Turlarında

Re: Telefon Kartı Koleksiyonu

Mesajgönderen nigmae » Cum Nis 12, 2013 10:23 am

Benim hiç telefon kartı koleksiyonu yapan tanıdığım olmadı.
nigmae
Hoşgeldiniz
Hoşgeldiniz

Mesajgönderen dastok68 » Cum Nis 12, 2013 8:04 pm

nigmae yazdı:Benim hiç telefon kartı koleksiyonu yapan tanıdığım olmadı.

Değerli nigmae, geçen yıl ağustos ayında yazdığım başlığa,bugün itibarıyla yanıt vermişsiniz, ilginize teşekkür ederim,şu an bir tanıdığınız var,bendeniz.... :clapping:
dastok68
Isınma Turlarında
Isınma Turlarında

Mesajgönderen tekeskiya » Cum May 24, 2013 3:40 pm

mrb, bende kart kolleksiyoneriyim. eleimde epey kartım var :D zamanında çok beklerdim telefon kulubelerinin önünde :) kolleksiyonunuz duyuroysa ankaradaysanız bakmak isterim
kadir Ürper feystende bulabilirsiniz beni. siyah beyaz profil resmim var. kim olduğunuzu msjlada beklirtirseniz sevinirim.
tekeskiya

Mesajgönderen dastok68 » Pzr May 26, 2013 2:06 am

Çok sevinirim, ben aslında antik dönem para koleksiyonu yapıyorum, Anadolu Medeniyetleri müzesine kayıtlıyım, bir ara kağıt para ve osmanlı gümüş koleksiyonu da yaptım,Ankara'da keçiören de oturuyorum,telefonum 5325079737 , murat ayhan
dastok68
Isınma Turlarında
Isınma Turlarında

Dön Alım - Satım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir