HABERLER

Resim

Forum tekrardan kullanıma açılmıştır. Özel mesajlaşma kapatılmıştır. Koleksiyon konusu haricinde, şahsi yorumlar içeren mesajlar, kimin haklı olup olmadığına bakılmaksızın DERHAL SİLİNECEKTİR ! Foruma gönderilen her mesaj anında kontrol edilememektedir. Silinmesini istediğiniz, sizce uygun olmayan mesajları yöneticiye bildirmek için her mesajın üstünde, sağ tarafta bulunan DİKKAT işaretini tıklamanız yeterlidir.

Anadolu Nümismatik Forumu, Osmanlı Nümismatik tarafından idare edilmektedir. Ana web adresimiz http://www.osmanliparalari.com 'dur

atakoleksiyon.tr.gg

Herhangi bir koleksiyon konusundaki alım/satım mesajlarınızı buraya gönderebilirsiniz.
Forum kuralları
Türkiye Cumhuriyeti'ne ait paraların tamamı, Osmanlı kağıt paralarının tamamı ve üzerinde hicri 1255 veya daha yakın bir tarih taşıyan Osmanlı madeni paraları ile ilgili her türlü alım/satım tekliflerinizi buraya gönderebilirsiniz. Satışı 2863 sayılı kanun ile yasak olan diğer paralar veya nesneler için gelen mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.

atakoleksiyon.tr.gg

Mesajgönderen atapotok » Pzt Eki 08, 2012 7:16 pm

Merhaba koleksiyoner abilerim, internete ve koleksiyona olan ilgimden dolayı böyle bir sayfa açtım yakında .com lusuda olacak.Daha sitem yapım aşamasında fakat sık sık yenilemeye çalışıyorum.Beğendiğiniz ürünleri almak için yazdığım e-mail ve telefondan ulaşabilirsiniz

http://atakoleksiyon.tr.gg/

Okulda olacağım için saat 15.15 den sonra telefon açarsanız sevinirim :D
Forumun en genci
atapotok
Hoşgeldiniz
Hoşgeldiniz

Re: atakoleksiyon.tr.gg

Mesajgönderen Gilaay » Sal Eki 09, 2012 6:27 am

Hayırlı olsun. Fatura veriyorsunuz değil mi?
"Sanal Kütüphane ve İndirilebilir Dosyalar" bölümünde aynı içerikli başlığı, yani çift başlık açmanıza gerek yoktu.
( http://www.ottomancoins.com/phpBB3/viewtopic.php?f=9&t=4476 )
Koleksiyonunu Yaptığım Nümismatik Alanlar:
-T.C. Darphane Hatıra Paraları ile Tedavül Madeni Paraları Ve Bunların Hatalıları, Kalıp Farkları, Setleri
-Yasal Olan, Özel İzin Gerektirmeyen, Son Altı Padişah Meskuk Altınları İle Aynı Dönemin Üst Damgaları
Gilaay
(Çil) Koleksiyoner
(Çil) Koleksiyoner

Mesajgönderen atapotok » Sal Eki 09, 2012 4:18 pm

çift başlık açmamın sebebi kendim alım satım a uygun gördüm ama Sanal Kütüphane ve İndirilebilir Dosyalar kategorisinde genelde siteler paylaşılmış ondan paylaştım.
Faturayı 2. sitem için veriyorum.ordan yönetiyorum.(google sitesdan)
Forumun en genci
atapotok
Hoşgeldiniz
Hoşgeldiniz

Mesajgönderen Gilaay » Sal Eki 09, 2012 6:20 pm

Fatura konusunu anlamadım ama neyse! Maliye ile aranızda halledersiniz artık.
Mesela, 5000 US$'a Kaplumbağa Terbiyecisi'nin röprodüksiyonunu alınca nasıl fiş kesiyor veya fatura yazıyorsunuz?
Durduk yere başınızı belaya sokmayın.
İyi akşamlar.
Koleksiyonunu Yaptığım Nümismatik Alanlar:
-T.C. Darphane Hatıra Paraları ile Tedavül Madeni Paraları Ve Bunların Hatalıları, Kalıp Farkları, Setleri
-Yasal Olan, Özel İzin Gerektirmeyen, Son Altı Padişah Meskuk Altınları İle Aynı Dönemin Üst Damgaları
Gilaay
(Çil) Koleksiyoner
(Çil) Koleksiyoner

Mesajgönderen atapotok » Sal Eki 09, 2012 7:59 pm

Özür dilerim fatura diyince ben internet sitesi için olan faturayı soruyorsunuz zannettim.Ürünleri gg,sahibinden,ebay ve çeşitli sitelerden satıyorum Ürünleri görmek,incelemek hakkında bilgi edinmek için yazdığım adreslerden ulaşabilirsiniz
Forumun en genci
atapotok
Hoşgeldiniz
Hoşgeldiniz

Mesajgönderen nigmae » Cum Mar 08, 2013 1:10 pm

Bu site şu an aktif değil galiba:(
nigmae
Hoşgeldiniz
Hoşgeldiniz

Dön Alım - Satım

Kimler çevrimiçi