HABERLER

Resim

Forum tekrardan kullanıma açılmıştır. Özel mesajlaşma kapatılmıştır. Koleksiyon konusu haricinde, şahsi yorumlar içeren mesajlar, kimin haklı olup olmadığına bakılmaksızın DERHAL SİLİNECEKTİR ! Foruma gönderilen her mesaj anında kontrol edilememektedir. Silinmesini istediğiniz, sizce uygun olmayan mesajları yöneticiye bildirmek için her mesajın üstünde, sağ tarafta bulunan DİKKAT işaretini tıklamanız yeterlidir.

Anadolu Nümismatik Forumu, Osmanlı Nümismatik tarafından idare edilmektedir. Ana web adresimiz http://www.osmanliparalari.com 'dur

SATILIK TAM TAKIM 6 VE 7 ems'ler

Herhangi bir koleksiyon konusundaki alım/satım mesajlarınızı buraya gönderebilirsiniz.
Forum kuralları
Türkiye Cumhuriyeti'ne ait paraların tamamı, Osmanlı kağıt paralarının tamamı ve üzerinde hicri 1255 veya daha yakın bir tarih taşıyan Osmanlı madeni paraları ile ilgili her türlü alım/satım tekliflerinizi buraya gönderebilirsiniz. Satışı 2863 sayılı kanun ile yasak olan diğer paralar veya nesneler için gelen mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.

SATILIK TAM TAKIM 6 VE 7 ems'ler

Mesajgönderen Pupayelken » Cmt Oca 12, 2013 5:51 pm

TAM TAKIM SATILIK 6 VE 7 EMISYON , HEPSI CIL OLAN KOLEKSIYONUMU SATIYORUM, TUM HARFLER, TUM FILIGRAN FARKLARI,

EKSIKSIZ OLARAK MEVCUTTUR ( DOGAN KATOLOGA GORE) SADECE 7.EMS'DE BAZI TAKIMLAR YOKTUR, LISTESI ASAGIDADIR..

KOLEKSIYON BURSA'DA BANKAM'DA BULUNMAKTA OLUP, RANDEVU ILE BIZATIHI KONTROLA ACIKTIR. TOPLAM FIYATI

50 BIN TL'dir ( elli-bin lira ) ciddi alicilara indirim payi olabilir.. degerli koleksiyoner ve satici olan dostlarimizdan

MUSTAFA AZGIKARA VE TAYFUN UYANIK beyler koleksiyonu bizatihi gormustur,, refereans olarak irtaba aciklardir..

irtibat icin - pupayelken2023@gmail.com ..ismail bey..

.............................................................................................................................................................................
dogan kataloga gore bazi birkac ozel eksik takimlarin listesi.. bunlar harici tum harfler, filigranlar, CIl olarak mevcuttur..TAM TAKIM 6 ve 7 ems..

10 bin tl - I-80 beyaz ve sari takim

500 bin tl- J-74 filigran 1 eksik ( 2 no'lu filgirani var )...

1 milyon tl- P-14 1 no'lu filigran eksik

1 milyon tl - S-22 1 ve 2 bu takim yok ( S-21 cil olarak takim bende var)........!

5 milyon tl- C-84 takimi 1&2 bu eksik.. ( bende C-85-90 arasi cil olani var)..

10 milyon tl- F-73 bu takim bende yok..

10 milyon tl - H-14 bu takim bende yok..
En son Pupayelken tarafından Prş Tem 04, 2013 3:38 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
ATATURK TURKIYESI icin elele
Pupayelken
Hoşgeldiniz
Hoşgeldiniz

Re: SATILIK TAM TAKIM 6 VE 7 ems'ler

Mesajgönderen Pupayelken » Pzt Nis 22, 2013 4:27 pm

yeni irtibat adresim - pupayelken2023@gmail.com
ATATURK TURKIYESI icin elele
Pupayelken
Hoşgeldiniz
Hoşgeldiniz

Dön Alım - Satım