HABERLER

Resim

Forum tekrardan kullanıma açılmıştır. Özel mesajlaşma kapatılmıştır. Koleksiyon konusu haricinde, şahsi yorumlar içeren mesajlar, kimin haklı olup olmadığına bakılmaksızın DERHAL SİLİNECEKTİR ! Foruma gönderilen her mesaj anında kontrol edilememektedir. Silinmesini istediğiniz, sizce uygun olmayan mesajları yöneticiye bildirmek için her mesajın üstünde, sağ tarafta bulunan DİKKAT işaretini tıklamanız yeterlidir.

Anadolu Nümismatik Forumu, Osmanlı Nümismatik tarafından idare edilmektedir. Ana web adresimiz http://www.osmanliparalari.com 'dur

satılık nadir kolaksiyon paraları

Herhangi bir koleksiyon konusundaki alım/satım mesajlarınızı buraya gönderebilirsiniz.
Forum kuralları
Türkiye Cumhuriyeti'ne ait paraların tamamı, Osmanlı kağıt paralarının tamamı ve üzerinde hicri 1255 veya daha yakın bir tarih taşıyan Osmanlı madeni paraları ile ilgili her türlü alım/satım tekliflerinizi buraya gönderebilirsiniz. Satışı 2863 sayılı kanun ile yasak olan diğer paralar veya nesneler için gelen mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.

satılık nadir kolaksiyon paraları

Mesajgönderen persatuk66 » Çrş Haz 12, 2013 4:19 pm

1 emisyon
2 emisyon atatürk
2 emisyon inönü
3 emisyon
4 emisyon
5 emisyon

Yukarıda zikretmiş olduğum emisyonlardan çeşitli banknotlarını ihtiyaçdan ve koleksiyonerliğin fakir işi olmadığından ötürü satılıktır.
Ayrıca bu zevkli işin olurda bir gün hastalıga düşersen dara düştüğünde hemen paraya çeviremeyeceğinin bilincinde olanlar alsın .
Sahibinden .com a ilan verdim bi kaçtanesini sattım fırsatçı koleksiyonerlere . Vel hasılı kelam bu paraların ederleri var sizlerinde belli bütçesi var katalog değerlerinide istemiyorum ama çokda öldürmeyınız .
Değerli emisyon paralarının yanında madden değer vermediğim madeni nadır paralarında oldugu lotlar . yaklaşık 80 in üzerinde devlete ait yabancı çil kağıt para kolaksiyonum 6.7.8. emisyonlara ait çil paraları hediye edeceğim

Tavsiyem şudur bir maaşın va ve ayda yılda bir hatrik yaparak koleksıyon yapıyorsan yapma daha iyi . ilerde değerlenir satarım çola çocuga bişey kalır diyorsan yıne koleksiyon yapma git altın al merak etme demırın değerıne düşmez altın anca madden sıkıntın yoksa koleksiyon zevklidir . yazık olmasın paranıza .

Paralarım orjinal olup kondusyon bilgileri ne soylemişsem aksi çıkmaz iadesini hemen alırım.

Paraları gönder biz biyerlere gosterıp hesabına paraları yatırırız diyenler pinpirikliler vefaya ve ahde vafaya imanı olmayanlar arayıp boşa vakıt harcamasın Mekanım Bursa Karacabey olup Adım halit dir ilçede kime sorarsan şahsımı tanır tekin müdürü derler bana 0530 445 24 45 telefon numaram Sürçü lisan etti isek affola saygılarımla
[color=#FF0000]ÖLÜMLÜ DÜNYANIN ÖLÜMSÜZ ESERLERİ[/color]
persatuk66
Isınma Turlarında
Isınma Turlarında

Re: satılık nadir kolaksiyon paraları

Mesajgönderen berkeley » Çrş Haz 12, 2013 8:48 pm

Kolleksiyon keyif işidir bununla beraber bir nevi tasarruftur, daha fazla tasarruf yapmak istiyorsanız bir ürünü alırken kazanmalısınız, al satta pazara daha iyi hükmedenler, alıcıyı bilenler kazanır, diğerlerinin satmak için göbeği düşer, kolay gelsin, saygılar.
Son 6 Osmanlı madeni paraları.
berkeley
(Çil) Koleksiyoner
(Çil) Koleksiyoner

Re: satılık nadir kolaksiyon paraları

Mesajgönderen Firavun » Çrş Haz 12, 2013 10:07 pm

Koleksiyon işi tutku işidir bırakmanıza üzülürüm devam etmenizi tavsiye ederim zira koleksiyon genişledikçe ve anlamaya başlayınca insan daha bir şevk ile koleksiyon yapıyor :D
"Muhacirler kaybedilmiş topraklarımızın aziz hatıralarıdır..." Kemal Atatürk
Firavun
(Çil) Koleksiyoner
(Çil) Koleksiyoner

Dön Alım - Satım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir