HABERLER

Resim

Forum tekrardan kullanıma açılmıştır. Özel mesajlaşma kapatılmıştır. Koleksiyon konusu haricinde, şahsi yorumlar içeren mesajlar, kimin haklı olup olmadığına bakılmaksızın DERHAL SİLİNECEKTİR ! Foruma gönderilen her mesaj anında kontrol edilememektedir. Silinmesini istediğiniz, sizce uygun olmayan mesajları yöneticiye bildirmek için her mesajın üstünde, sağ tarafta bulunan DİKKAT işaretini tıklamanız yeterlidir.

Anadolu Nümismatik Forumu, Osmanlı Nümismatik tarafından idare edilmektedir. Ana web adresimiz http://www.osmanliparalari.com 'dur

satılık koleksiyon

Herhangi bir koleksiyon konusundaki alım/satım mesajlarınızı buraya gönderebilirsiniz.
Forum kuralları
Türkiye Cumhuriyeti'ne ait paraların tamamı, Osmanlı kağıt paralarının tamamı ve üzerinde hicri 1255 veya daha yakın bir tarih taşıyan Osmanlı madeni paraları ile ilgili her türlü alım/satım tekliflerinizi buraya gönderebilirsiniz. Satışı 2863 sayılı kanun ile yasak olan diğer paralar veya nesneler için gelen mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.

satılık koleksiyon

Mesajgönderen hllclr » Cmt Oca 25, 2014 12:36 am

kağıt para koleksiyonumu satıyorum
http://colnect.com/tr/banknotes/countri ... ion/hllclr
bu siteden bütün kağıt paraları görebilirsiniz
250 parça
hllclr
Hoşgeldiniz
Hoşgeldiniz

Re: satılık koleksiyon

Mesajgönderen Gilaay » Cmt Oca 25, 2014 1:51 am

Üye olmadan görülemiyor. Neden üye olalım durduk yerde? Lütfen bedava da olsa, üyelik gerektirmeyen bir yere yükleyin paralarınızı; kendim için demiyorum, ilgi alanım değil. Fakat forumdaki potansiyel alıcılarınızı zahmete sokmaya, bir başka siteye, oraya zoraki üye ederek sıkıntıya sokmaya veya o siteye prim kazandırmaya gerek var mı acaba?
Koleksiyonunu Yaptığım Nümismatik Alanlar:
-T.C. Darphane Hatıra Paraları ile Tedavül Madeni Paraları Ve Bunların Hatalıları, Kalıp Farkları, Setleri
-Yasal Olan, Özel İzin Gerektirmeyen, Son Altı Padişah Meskuk Altınları İle Aynı Dönemin Üst Damgaları
Gilaay
(Çil) Koleksiyoner
(Çil) Koleksiyoner

Mesajgönderen hakansen » Sal Oca 28, 2014 11:59 pm

merhabalar
ben o siteye üyeyim istediklerimi işaretliyorum ama satış tutarı nedir ? alım satım nasıl yapılıyor hiç anlayamadım biraz açıklarsanız sevinirim
hakansen
Hoşgeldiniz
Hoşgeldiniz

Mesajgönderen candemirkes » Çrş Oca 29, 2014 5:55 pm

[quote="hakansen"]merhabalar
ben o siteye üyeyim istediklerimi işaretliyorum ama satış tutarı nedir ? alım satım nasıl yapılıyor hiç anlayamadım biraz açıklarsanız sevinirim[/quote]aynen
Bir garip yolcuyum hayat yolunda
Yolunu kaybetmiş perişanım ben
Mecnun misali gurbet ellerde
Ümitsiz sevginin kurbanıyım ben
candemirkes
Forum Alışkanlık Yaptı
Forum Alışkanlık Yaptı

Mesajgönderen hllclr » Prş Oca 30, 2014 3:20 pm

o siteye üye arkadaşlar
alış veriş için bana o site üzerinden msj atın
ne istediğinizi yazın