HABERLER

Resim


Forum tekrardan kullanıma açılmıştır. Özel mesajlaşma kapatılmıştır. Koleksiyon konusu haricinde, şahsi yorumlar içeren mesajlar, kimin haklı olup olmadığına bakılmaksızın DERHAL SİLİNECEKTİR ! Foruma gönderilen her mesaj anında kontrol edilememektedir. Silinmesini istediğiniz, sizce uygun olmayan mesajları yöneticiye bildirmek için her mesajın üstünde, sağ tarafta bulunan DİKKAT işaretini tıklamanız yeterlidir.

Anadolu Nümismatik Forumu, Osmanlı Nümismatik tarafından idare edilmektedir. Ana web adresimiz http://www.osmanliparalari.com 'dur

6.EMİSYON A SERİSİ 500 LİRA ÇOK ÇOK TEMİZ

Herhangi bir koleksiyon konusundaki alım/satım mesajlarınızı buraya gönderebilirsiniz.
Forum kuralları
Türkiye Cumhuriyeti'ne ait paraların tamamı, Osmanlı kağıt paralarının tamamı ve üzerinde hicri 1255 veya daha yakın bir tarih taşıyan Osmanlı madeni paraları ile ilgili her türlü alım/satım tekliflerinizi buraya gönderebilirsiniz. Satışı 2863 sayılı kanun ile yasak olan diğer paralar veya nesneler için gelen mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.

6.EMİSYON A SERİSİ 500 LİRA ÇOK ÇOK TEMİZ

Mesajgönderen poseidon » Cmt Şub 06, 2016 9:01 pm

6.Emisyon A serisi 500 tl satılıktır.Para cok çok temiz kondisyondadır.gittigidiyorda 208311198 nolu ürünü inceleyebilirsiniz.Ayrıca bu hafta içinde 6.emisyonun D ve K serisi çil altı paralarınıda aynı sitede acık arttırmaya sunacağım,bakan zararlı çıkmaz,Saygı ve sevgi ile.
poseidon
 
Mesajlar: 3
Kayıt: Cmt Şub 06, 2016 8:51 pm

Dön Alım - Satım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

cron