HABERLER

Resim

Forum tekrardan kullanıma açılmıştır. Özel mesajlaşma kapatılmıştır. Koleksiyon konusu haricinde, şahsi yorumlar içeren mesajlar, kimin haklı olup olmadığına bakılmaksızın DERHAL SİLİNECEKTİR ! Foruma gönderilen her mesaj anında kontrol edilememektedir. Silinmesini istediğiniz, sizce uygun olmayan mesajları yöneticiye bildirmek için her mesajın üstünde, sağ tarafta bulunan DİKKAT işaretini tıklamanız yeterlidir.

Anadolu Nümismatik Forumu, Osmanlı Nümismatik tarafından idare edilmektedir. Ana web adresimiz http://www.osmanliparalari.com 'dur

ANTiK PARALARIN ZAMANLARI

BURAYA BAKMADAN SORU SORMAYIN ! ...para nasıl temizlenir, foto nasıl eklenir, duyurular, ilgili kanunlar vs...

ANTiK PARALARIN ZAMANLARI

Mesajgönderen numismatikcaki » Çrş Oca 07, 2009 12:25 am

Öncelikle herkeze saygi ve sevgilerimi sunuyorum. Ben Araniza yeni katildim, Yaptigimiz isi yani Kolleksiyonculugu, Tarihimize sahip cikmak gelecek nesillere aktarmak amacli yaptigim icin, bu isin ticaretine hic girmedim. Yaklasik 20 senedir para topluyorum, ve internet sayesinde yeni yeni bazi paralarimin, tarihlerini ve hangi döneme ait olduklarini ögreniyorum, ama yinede hala döneminden emin olamadigim paralar var. Yani benim fikrim föruma ekstra bir sayfa acilsa sadece bu konu üzerine Aydinlatma kösesi olarak, böylelikle bizde Ustalarin bilgilerinden faydalanmis olsak .
Birkac örnek veriyorum, simdiden Tesekkürler...

http://up.negatif.com/kullanici/fotograflar.php?uid=73175
En son numismatikcaki tarafından Çrş Oca 07, 2009 4:28 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.
numismatikcaki
Isınma Turlarında
Isınma Turlarında

Re: ANTiK PARALARIN ZAMANLARI

Mesajgönderen kaanuslu » Çrş Oca 07, 2009 1:23 am

Diğer hiç bir başlığa uyduramadığınız paraları ANTİK PARALAR altında yayımlayabilirsiniz. Yardımcı olmaya çalışırız.
kaanuslu
Admin
Admin

Re: ANTiK PARALARIN ZAMANLARI

Mesajgönderen avanosemre » Çrş Oca 13, 2010 1:41 pm

Resimleri Antik sikkeler bölümüne koyarsanız daha faydalı olur.Ancak augusta dediğiniz sikke sahte büyük olasılıkla.
avanosemre
resmi koleksiyoner
resmi koleksiyoner

Dön SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir