HABERLER

Resim


Forum tekrardan kullanıma açılmıştır. Özel mesajlaşma kapatılmıştır. Koleksiyon konusu haricinde, şahsi yorumlar içeren mesajlar, kimin haklı olup olmadığına bakılmaksızın DERHAL SİLİNECEKTİR ! Foruma gönderilen her mesaj anında kontrol edilememektedir. Silinmesini istediğiniz, sizce uygun olmayan mesajları yöneticiye bildirmek için her mesajın üstünde, sağ tarafta bulunan DİKKAT işaretini tıklamanız yeterlidir.

Anadolu Nümismatik Forumu, Osmanlı Nümismatik tarafından idare edilmektedir. Ana web adresimiz http://www.osmanliparalari.com 'dur

F O R U M K U R A L L ARI !!!! MUTLAKA OKUYUN

BURAYA BAKMADAN SORU SORMAYIN ! ...para nasıl temizlenir, foto nasıl eklenir, duyurular, ilgili kanunlar vs...

F O R U M K U R A L L ARI !!!! MUTLAKA OKUYUN

Mesajgönderen kaanuslu » Pzr Eyl 30, 2007 10:32 pm

Forum Genel Kuralları

1- Bu forumun amacı genel anlamda koleksiyon ile ilgili konuların tartışılması ve bilgi paylaşımında bulunulmasıdır.
2- Dini tartışma içerikli konular açmak ve/veya partisel ya da uluslararası siyaset/ırkçılık yapmak, dini ve/veya siyasi konularda tartışmak, diğer üyeleri provoke etmeyi yönelik hareketlerde bulunmak, ikili polemiklere girmek, forum adabına aykırı mesaj yazmak, her türlü küfür, hakaret ve toplum içinde kullanılamayacak argo tabirler, çirkin ifadeler kullanmak, bela, ceza okumak ve benzeri davranışlar kesinlikle yasaktır. Bu tür başlık ve mesajlar yazarına haber verilmeksizin derhal silinecektir.
3- Üyeler diğer sanal ve yazılı kaynaklardan alıntı yaptıklarında dipnot olarak kaynak belirtmekle yükümlüdürler. Telif hakkı ihlali, yasal olmayan dosya linki verilmesi gibi durumlardan sadece mesajı gönderen sorumludur.
4- Forumda herhangi biri (moderatör de olabilir) sizi huzursuz ediyorsa, lütfen forumda tartışma ortamına girmeyiniz, YÖNETİCİYE özel mesaj atıp bildiriniz.
5- Aktif Link (üzerine tıklandığında bir başka sayfaya doğrudan yönlendiren link) kullanırken özen gösterilmesi zorunludur. Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında veya genel kabul görmüş toplumsal kurallar dışına çıkan konular içiren linkler derhal silinecek, gören kişinin üyeliği sonlandırılacaktır.
6- Toplulukları, etnik kimlikleri (Türk, Alevi, Kürt, Ermeni, Zenci, Arap, Göçmen, Roman/Çingene...vs. gibi) hedef alan tahrik edici ve küçük düşürücü, din, dil, ırk, milliyet ayrımına yönelik yazılar yazılamaz, ileti gönderilemez, materyal kullanılamaz ve siyasi konular açılamaz.
4- Forum moderatörleri, bu tür davranışlarda bulunan ve forum kurallarına uymayan üyelere uyarıda bulunmaya ve/veya geçici olarak “mesaj göndermeme” cezası vermeye yetkilidirler. Bu tür davranışlarda ısrar eden üyelerin üyelikleri dondurulabilir ve/veya tamamen iptal edilebilir.

Yukarıdaki maddelere uymayanların, aksi davranış sergileyen üyelerin üyelikleri hiçbir ikaza gerek kalmaksızın iptal edilecek ve siteye girişleri süresiz olarak engellenecektir.

Foruma üye olan herkes kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır.


kaanuslu
Admin
Admin
 
Mesajlar: 1589
Kayıt: Pzt Oca 31, 2005 7:29 pm
Konum: İstanbul

Dön SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

cron