HABERLER

Resim

Forum tekrardan kullanıma açılmıştır. Özel mesajlaşma kapatılmıştır. Koleksiyon konusu haricinde, şahsi yorumlar içeren mesajlar, kimin haklı olup olmadığına bakılmaksızın DERHAL SİLİNECEKTİR ! Foruma gönderilen her mesaj anında kontrol edilememektedir. Silinmesini istediğiniz, sizce uygun olmayan mesajları yöneticiye bildirmek için her mesajın üstünde, sağ tarafta bulunan DİKKAT işaretini tıklamanız yeterlidir.

Anadolu Nümismatik Forumu, Osmanlı Nümismatik tarafından idare edilmektedir. Ana web adresimiz http://www.osmanliparalari.com 'dur

İmparatorluktan Cumhuriyete Kağıt Paranın Öyküsü

İhtiyacı olan nerede veya kimde olduğunu kolayca bulsun diye elinizde bulunan nümismatik ile ilgili her türlü kitap listesini burada yayınlıyabilirsiniz.

İmparatorluktan Cumhuriyete Kağıt Paranın Öyküsü

Mesajgönderen ahel80 » Sal Haz 17, 2008 1:52 am

YAPI KREDİ YAYINLAR'ndan İmparatorluktan Cumhuriyete Kağıt Paranın Öyküsü isimli kitabın tanıtımını gördüm. Aşağıda da kitapyurdu.com daki linkini koyuyorum. Kitabın içeriğiyle ilgili bilgisi olanlar paylaşırlarsa sevinirim.

http://www.kitapyurdu.com/kitap/default.asp?id=434553
GÜZEL GÖREN GÜZEL DÜŞÜNÜR - GÜZEL DÜŞÜNEN HAYATINDAN LEZZET ALIR
ahel80
Forum Alışkanlık Yaptı
Forum Alışkanlık Yaptı

Re: İmparatorluktan Cumhuriyete Kağıt Paranın Öyküsü

Mesajgönderen Diktator » Prş Tem 03, 2008 11:11 pm

Bu kitabin varligindan haberim var.
Isin acikcasi icerigini bende cok merak ediyorum.Kitapta sadece cumhuriyet dönemi kagit paralarini resimleri olabilecegi endisesiyle satin almaktan cekiniyorum.
Koleksiyonculuk gecmisin degerlerini gelecege tasimak kültürüdür.Yasanmisligi yeniden yasamak,gelecek nesillere aktarmaktir.
Diktator
Forum Alışkanlık Yaptı
Forum Alışkanlık Yaptı

Re: İmparatorluktan Cumhuriyete Kağıt Paranın Öyküsü

Mesajgönderen kaanuslu » Cum Tem 04, 2008 8:51 am

Osmanlı ve Cumhuriyet kağıtparaları, Osmanlı İmparatorluğunun son dönem maliye hikayesi, ilk borçlanma senetleri vs... gibi geniş bir kapsamı var.
kaanuslu
Admin
Admin

Dön Sanal Kütüphane ve İndirilebilir Dosyalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir