HABERLER

Resim


Forum tekrardan kullanıma açılmıştır. Özel mesajlaşma kapatılmıştır. Koleksiyon konusu haricinde, şahsi yorumlar içeren mesajlar, kimin haklı olup olmadığına bakılmaksızın DERHAL SİLİNECEKTİR ! Foruma gönderilen her mesaj anında kontrol edilememektedir. Silinmesini istediğiniz, sizce uygun olmayan mesajları yöneticiye bildirmek için her mesajın üstünde, sağ tarafta bulunan DİKKAT işaretini tıklamanız yeterlidir.

Anadolu Nümismatik Forumu, Osmanlı Nümismatik tarafından idare edilmektedir. Ana web adresimiz http://www.osmanliparalari.com 'dur

Koleksiyon siteleri - Collection related web sites

İhtiyacı olan nerede veya kimde olduğunu kolayca bulsun diye elinizde bulunan nümismatik ile ilgili her türlü kitap listesini burada yayınlıyabilirsiniz.

Koleksiyon siteleri - Collection related web sites

Mesajgönderen kaanuslu » Pzr Oca 04, 2009 8:08 pm

Burada her türlü koleksiyon konusu ile ilgili web sitelerinin linklerini bulabilirsiniz. Bu listeye eklenmesini istediğiniz web sitesi var ise özel mesaj veya e-mail ile bana ulaştırın. Aşağıdaki siteler tamamen başkalarına ait olduğundan içerik sorumlulukları da kendilerine aittir.

http://www.eroncoins.com - Antik ve Osmanlı öncesi sikkeler / Antique and pre-Ottoman coins

http://www.postman.com.tr - Osmanlı filatelisi / Ottoman philatelic

http://www.altaycoins.com - Dünya madeni paraları ve sikke koleksiyonu / World and ancient coins collection

http://www.tugra.org - Osmanlı tuğraları / Ottoman tugras

http://www.turkishpostalhistory.com/ - Bu site Osmanlı İmparatorluğu, Türkiye Cumhuriyeti ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ile bu topraklarda posta servisi vermiş diğer ülkelerin filatelik mirası hakkında bilgi ve örnekleri tüm filatelistlere aktarmayı amaçlamaktadır. - This site is dedicated to deliver information and samples about the philatelic heritage of Ottoman Empire, Republic of Turkey, and Turkish Republic of North Cyprus, and other philatelic materials to every collector and enthusiast.

http://www.kapadokyasikkeler.com - Kapadokya sikkeleri hakkında ayrıntılı bilgileri bu sitede bulabilirsiniz.

http://www.balcoins.com - Anadolu Sikkeleri
kaanuslu
Admin
Admin
 
Mesajlar: 1589
Kayıt: Pzt Oca 31, 2005 7:29 pm
Konum: İstanbul

Dön Sanal Kütüphane ve İndirilebilir Dosyalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

cron