HABERLER

Resim


Forum tekrardan kullanıma açılmıştır. Özel mesajlaşma kapatılmıştır. Koleksiyon konusu haricinde, şahsi yorumlar içeren mesajlar, kimin haklı olup olmadığına bakılmaksızın DERHAL SİLİNECEKTİR ! Foruma gönderilen her mesaj anında kontrol edilememektedir. Silinmesini istediğiniz, sizce uygun olmayan mesajları yöneticiye bildirmek için her mesajın üstünde, sağ tarafta bulunan DİKKAT işaretini tıklamanız yeterlidir.

Anadolu Nümismatik Forumu, Osmanlı Nümismatik tarafından idare edilmektedir. Ana web adresimiz http://www.osmanliparalari.com 'dur

SATILIK KOMPLE HATIRA PARA KOLEKSİYONU

Herhangi bir koleksiyon konusundaki alım/satım mesajlarınızı buraya gönderebilirsiniz.
Forum kuralları
Türkiye Cumhuriyeti'ne ait paraların tamamı, Osmanlı kağıt paralarının tamamı ve üzerinde hicri 1255 veya daha yakın bir tarih taşıyan Osmanlı madeni paraları ile ilgili her türlü alım/satım tekliflerinizi buraya gönderebilirsiniz. Satışı 2863 sayılı kanun ile yasak olan diğer paralar veya nesneler için gelen mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.

SATILIK KOMPLE HATIRA PARA KOLEKSİYONU

Mesajgönderen oneravsar » Cmt Kas 03, 2012 10:37 am

HATIRA PARALARIN HEPSİ ÇİLDİR, KENDİ KOLEKSİYONUMDUR, TÜM KAPSÜLLÜ PARALAR LEUCHTTURM PARA ÇEKMECELERİNDEDİR, TOPLAM 10 ADET ÇEKMECE VARDIR 4 ADET ÇEKMECE BOŞTUR, KAPSÜLSÜZ PARALARIN HEPSİ LEUCHTTURM KAPAMALARDA KLASÖRDEDİR, KOLEKSİYONU OLDUĞU GİBİ SATICAM, BÖLMEK SÖZ KONUSU DEĞİLDİR, İHTİYAÇTAN SATMIYORUM, DİĞER KOLEKSİYONLARIMA AĞIRLIK VERDİĞİMDEN SATIYORUM, FİYAT OLARAK 37.000 TL DÜŞÜNÜYORUM.
KOLEKSİYONUN LİSTESİNİ EKTE BULABİLİRSİNİZ, İSTEYENE EXCEL FORMATINDA DOSYASINI MAIL ATABİLİRİM
oneravsar
 
Mesajlar: 3
Kayıt: Cmt Kas 03, 2012 10:17 am

Re: SATILIK KOMPLE HATIRA PARA KOLEKSİYONU

Mesajgönderen yosrimed » Pzt Tem 22, 2013 6:04 am

tekli satış yapıyor musunuz
yosrimed
 
Mesajlar: 2
Kayıt: Pzt Tem 22, 2013 5:54 am


Dön Alım - Satım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

cron