HABERLER

Resim


Forum tekrardan kullanıma açılmıştır. Özel mesajlaşma kapatılmıştır. Koleksiyon konusu haricinde, şahsi yorumlar içeren mesajlar, kimin haklı olup olmadığına bakılmaksızın DERHAL SİLİNECEKTİR ! Foruma gönderilen her mesaj anında kontrol edilememektedir. Silinmesini istediğiniz, sizce uygun olmayan mesajları yöneticiye bildirmek için her mesajın üstünde, sağ tarafta bulunan DİKKAT işaretini tıklamanız yeterlidir.

Anadolu Nümismatik Forumu, Osmanlı Nümismatik tarafından idare edilmektedir. Ana web adresimiz http://www.osmanliparalari.com 'dur

Bimetal 1 Lira Hatıra Parası - Kedi ve Kopek

Herhangi bir koleksiyon konusundaki alım/satım mesajlarınızı buraya gönderebilirsiniz.
Forum kuralları
Türkiye Cumhuriyeti'ne ait paraların tamamı, Osmanlı kağıt paralarının tamamı ve üzerinde hicri 1255 veya daha yakın bir tarih taşıyan Osmanlı madeni paraları ile ilgili her türlü alım/satım tekliflerinizi buraya gönderebilirsiniz. Satışı 2863 sayılı kanun ile yasak olan diğer paralar veya nesneler için gelen mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.

Bimetal 1 Lira Hatıra Parası - Kedi ve Kopek

Mesajgönderen sinannasirli » Sal Nis 23, 2013 5:51 pm

Merhaba,
Ankara Kedisi ve Sivas Kangal bimetal hatira paralari bende yok, digerleri tamam.

Elinde bu paralardan fazlası olan varsa, son 4 hatira paradan(Kizil Geyik, Anadolu Parsi, telli turna, akdeniz foku) herhangi birinden eksigi olanla takas yapmak istiyorum. Her ne hikmetse son zamanlarda kedi ve kopek denk gelmedi alamadim.

Takas yapacak olan varsa muzayedeye yaninda getirirse sevinirim.
sinannasirli
Hoşgeldiniz
Hoşgeldiniz
 
Mesajlar: 15
Kayıt: Pzt Oca 21, 2013 12:38 pm

Dön Alım - Satım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir