HABERLER

Resim

Forum tekrardan kullanıma açılmıştır. Özel mesajlaşma kapatılmıştır. Koleksiyon konusu haricinde, şahsi yorumlar içeren mesajlar, kimin haklı olup olmadığına bakılmaksızın DERHAL SİLİNECEKTİR ! Foruma gönderilen her mesaj anında kontrol edilememektedir. Silinmesini istediğiniz, sizce uygun olmayan mesajları yöneticiye bildirmek için her mesajın üstünde, sağ tarafta bulunan DİKKAT işaretini tıklamanız yeterlidir.

Anadolu Nümismatik Forumu, Osmanlı Nümismatik tarafından idare edilmektedir. Ana web adresimiz http://www.osmanliparalari.com 'dur

SATILIK MUHTEŞEM ÇİL ALTI PARALARI

Herhangi bir koleksiyon konusundaki alım/satım mesajlarınızı buraya gönderebilirsiniz.
Forum kuralları
Türkiye Cumhuriyeti'ne ait paraların tamamı, Osmanlı kağıt paralarının tamamı ve üzerinde hicri 1255 veya daha yakın bir tarih taşıyan Osmanlı madeni paraları ile ilgili her türlü alım/satım tekliflerinizi buraya gönderebilirsiniz. Satışı 2863 sayılı kanun ile yasak olan diğer paralar veya nesneler için gelen mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.

SATILIK MUHTEŞEM ÇİL ALTI PARALARI

Mesajgönderen kepenek » Çrş Nis 17, 2013 4:38 pm

Resim
Resim
Resim
Resim

irtibat 0534 259 7365 paraların fiyatı 50 lira 1.800 tl 100 lira 2.000 tl saygılar
kepenek
Hoşgeldiniz
Hoşgeldiniz

Re: SATILIK MUHTEŞEM ÇİL ALTI PARALARI

Mesajgönderen Saygı Soydan » Prş Nis 18, 2013 3:23 am

Konuyu yanlış yere açmışsınız hem sitenin düzeni için hemde karışıklığa meyil vermemek için konuyu ait olan ilgili bölüme açmanız daha uygun olur saygılarım.
ilgili bölüm..

viewforum.php?f=7
Saygı Soydan
Isınma Turlarında
Isınma Turlarında

Mesajgönderen kepenek » Prş Nis 18, 2013 12:28 pm

teşekurler saygı soydan
kepenek
Hoşgeldiniz
Hoşgeldiniz