HABERLER

Resim

Forum tekrardan kullanıma açılmıştır. Özel mesajlaşma kapatılmıştır. Koleksiyon konusu haricinde, şahsi yorumlar içeren mesajlar, kimin haklı olup olmadığına bakılmaksızın DERHAL SİLİNECEKTİR ! Foruma gönderilen her mesaj anında kontrol edilememektedir. Silinmesini istediğiniz, sizce uygun olmayan mesajları yöneticiye bildirmek için her mesajın üstünde, sağ tarafta bulunan DİKKAT işaretini tıklamanız yeterlidir.

Anadolu Nümismatik Forumu, Osmanlı Nümismatik tarafından idare edilmektedir. Ana web adresimiz http://www.osmanliparalari.com 'dur

Alaturka Shop !!!

Sahte, oynanmış veya çalınmış her türlü koleksiyon ürünü ile ilgili uyarılarınızı buraya gönderin.

Alaturka Shop !!!

Mesajgönderen Firavun » Pzt Ağu 19, 2013 12:07 am

Arkadaşlar Alaturka Shop kapalı çarşıda bir nümismatik dükkanı.Buradan aldığım paraları geçen deftere dizerken çok büyük hayal kırklığına uğradım.1980 50 kuruş fao(Köy kadınını kalkındırma) parasını bana çil deyerek 10 liraya sattı !!! Şimdi fark ediyorumda ne çili kabak gibi de çizikmiş yani ben bu çiziği göstererek bu çizik dediğimde ise aldığım cevap "kapama çizilmiştir" olmuştu bende inanarak almıştım.Meğersem bana çizik parayı çil diye satmışta haberim yok bir daha asla burdan alışveriş yapmam sizde yapmayın sonra hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz !Saygılarımla iyi çalışmalar.
"Muhacirler kaybedilmiş topraklarımızın aziz hatıralarıdır..." Kemal Atatürk
Firavun
(Çil) Koleksiyoner
(Çil) Koleksiyoner

Re: Alaturka Shop !!!

Mesajgönderen berkeley » Pzt Ağu 19, 2013 8:43 pm

O ka adresi boşuna vermedik be ya :)
Son 6 Osmanlı madeni paraları.
berkeley
(Çil) Koleksiyoner
(Çil) Koleksiyoner

Re: Alaturka Shop !!!

Mesajgönderen Firavun » Pzt Ağu 19, 2013 10:31 pm

Hocam yamulduk vallahi ya :wall: :lol: .Adresi verinizde orda ben o dükkanı buldum meğersem sağdan 2. dükkanmış benim girdiğim yer 6. veya 7. dükkandı :lol: .Kazıklanmışık ama iyi mi :lol: Bir daha kesinlikle gitmem kimse gitmesin giden kazıklanır o yüzden uyarıyorum :D
"Muhacirler kaybedilmiş topraklarımızın aziz hatıralarıdır..." Kemal Atatürk
Firavun
(Çil) Koleksiyoner
(Çil) Koleksiyoner

Dön !!! < Erken Uyarı > !!!

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir