HABERLER

Resim

Forum tekrardan kullanıma açılmıştır. Özel mesajlaşma kapatılmıştır. Koleksiyon konusu haricinde, şahsi yorumlar içeren mesajlar, kimin haklı olup olmadığına bakılmaksızın DERHAL SİLİNECEKTİR ! Foruma gönderilen her mesaj anında kontrol edilememektedir. Silinmesini istediğiniz, sizce uygun olmayan mesajları yöneticiye bildirmek için her mesajın üstünde, sağ tarafta bulunan DİKKAT işaretini tıklamanız yeterlidir.

Anadolu Nümismatik Forumu, Osmanlı Nümismatik tarafından idare edilmektedir. Ana web adresimiz http://www.osmanliparalari.com 'dur

Anadolu Nümismatik Bülteni'nden haberler

Anadolu Nümismatik Bülteni'nden haberler

Mesajgönderen kaanuslu » Cum Tem 13, 2007 12:39 pm

ANB'nin ikinci sayısı basıldı ve abonelerimiz adreslerine postaladı.

Özel kargo ile gönderilenlerde bir sorun olduğunu sanmıyorum, ancak PTT ile gönderdiğim abonelerimiz 10 gün içinde bülteni almazlarsa lütfen beni haberdar etsinler. Birinci sayı fotokopi ile çoğaltıldığında yeninden basmak kolay ama ikinci sayı matbaada basıldığından sayı sınırlı. Tekrar bastırmam da imkansız.

Üçüncü sayı için hazırlıklara başladım. Bültende olmasını istediğiniz konular var ise bana iletin.
kaanuslu
Admin
Admin

Mesajgönderen korayt » Pzr Tem 15, 2007 9:10 pm

Bu vesile ile emeği geçen herkesin eline , fikrine sağlık.
korayt
Forum Alışkanlık Yaptı
Forum Alışkanlık Yaptı

Mesajgönderen ankh » Pzt Tem 16, 2007 8:14 am

Yeni sayı elime ulaştı. Bu sayı ilkine oranla çok daha profesyonelce hazırlanmış. Resimler ve makaleler çok güzeldi. Emeğinize sağlık.
ankh
resmi koleksiyoner
resmi koleksiyoner

Mesajgönderen msu » Pzt Tem 16, 2007 11:50 am

Özellikle deneme baskılarını görmek çok ilginçti.
msu
(ÇT) Koleksiyoner
(ÇT) Koleksiyoner

Mesajgönderen utalay » Çrş Tem 18, 2007 10:27 am

Selamlar,

Hem birinci sayı hemde ikinci sayı elime ulaştı.Çok teşekkürler.

İkinci sayı çok çok daha güzel ve matbaa baskı seviyesine gelmiş olmamız çok sevindirici.
Herkesin eline ve cebine sağlık.
En kısa sürede daha yüksek kalite ve içeriğe geçebilmek için ücretli hale geçmeli ve üye sayısını artırmaya çalışmalıyız.
Saygılarımla
Ufuk TALAY
utalay
Hoşgeldiniz
Hoşgeldiniz

Mesajgönderen teknokrat » Cmt Tem 28, 2007 6:44 pm

2.sayıyı Fatih BEYAZIT abimizden rica ettim o da sağolsun gönderdi , öncelikle kendisine TEŞEKKÜRLERİMİ VE SAYGILARIMI SUNARIM.

Gerçekten 2.sayı 1. sayıya oranla daha güzel baskı kalitesine sahip..Yoğun işlerinden bu dergiye vakit ayıran değerli patronumuz KAAN USLU BEY de çok büyük tebrikleri hakediyor.

Umarım dergimizin içeriği zamanla daha da gelişerek abonelik yoluyla tüm koleksiyonerlere ulaşır..
teknokrat
(ÇT) Koleksiyoner
(ÇT) Koleksiyoner

Dön Anadolu Nümismatik Bülteni

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir